Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog ez így maradni?...

Meddig fog ez így maradni? Miért ébred mindig fel? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Szopis baba, soha nem aludta még át az éjszakát, de csak 1x v 2x ébredt. Amióta elindult a fogzás 2 hónapja egyre többet ébred és csak cici kell neki. Ma éjjel óránként ébresztett utána alszik vissza, ha nem kap cicit sír, de nagyon. 6 hós már ül segítség nélkül, mászik, mindenfelé közlekedik, fel áll.
2011. szept. 27. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden baba más, úgyhogy nem lehet megjósolni, hogy nálatok meddig fog ez igy menni.

A kisfiam 13 hós koráig ébredt éjjel, és nála is voltak nehezebb időszakok is. Egy biztos: a babák hamar változnak, akár egyik napról a másikra. Tarts ki és figyeld a szükségleteit. Ezen is túl lesztek, bár tudom, hogy nagyon fárasztó tud lenni.

2011. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de azért egy kis bíztatás: az én kisfiam 2 éves koráig MINDEN éjjel kb. 5-6 alkalommal kelt fel és nagyon nehezen aludt vissza. Mindent kipróbáltunk, amit lehetett, de nálunk semmi sem vált be. Általában 2-3 órákat aludtam éjszaka, borzasztó volt. Most már 5 éves és úgy alszik 2 éves korától, mit egy mormota :-))

Szóval kitartás!!!!!!!

2011. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást ez is sokat segít.
2011. szept. 27. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!