Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el a félelmem a...

Mikor múlik el a félelmem a légzésfigyelővel?

Figyelt kérdés

Babám lassan 14 hónapos de még mindig félek. igaz koraszülött volt, lélegeztetni is kellett. Lekopogom, sosem riasztott be a figyelő, de én mindig félek. Ma Éjszaka is felkelt a babám fél 3-kor. fent volt fél órát, magam mellé tettem, úgy aludt el. fél óra múlva riadtam keltem, érintettem őt, olyan volt mintha nem vett volna levegőt. szinte kiáltottam a nevét, úgy kaptam fel, persze semmi gond nem volt csak aludt. De abban az egy másodpercben lepergett előttem minden rossz. Visszatettem persze az ágyába. ritkán, délután ha vele alszom előfordul hogy mellettem alszik, de tényleg nagyon ritkán. Tudom hogy túlaggódom, de nem tudok másként tenni.

Segítenétek hogy aggodalmam kicsit csökkenjen? Tényleg előfordul egy éves kor után is a bölcsőhalál?


2011. szept. 24. 13:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:)

jó egészséget nektek is. Azt hiszem azért marad a két éves kor...a bölcsibe meg aztán nincsen légzésfigyelő :/

2011. szept. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!