Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális, hogy 10 hónapos...

Ez normális, hogy 10 hónapos gyermekem mindig izzad?

Figyelt kérdés
Már nincs is olyan meleg,hogy arra fognám,de a fiam állandóan leizzad.Mindig tiszta víz a háta.Főleg alvásnál,pedig csak egy bodyban alszik és vékony takaróval.
2011. szept. 22. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért vidd orvoshoz.
2011. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak alvás közben izzad le, vagy máskor is? Mert ha csak álmában, az szerintem normális.Ha jót alszik egy baba, leizzadhat.Lehet ez egy alkati dolog is.Én ezért külön nem mennék orvoshoz, de ha legközelebb viszed tanácsadásra méretni, akkor kérdezz rá az orvostól.De szerintem teljesen ártalmatlan dolog.
2011. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általában alvás közben izzad le.Babakocsiban,autós ülésben szinte mindig.És főleg a háta és a kis feje.
2011. szept. 22. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Az autóban mindig melegebb van az üvegházhatás miatt.Szerintem ha alvás közben izzad le, azzal semmi baj nincs!De ha nyugtalanít, kérdezz rá a dokitól vagy a védőnőtől.Vannak picit izzadósabb babák, de ha alvás közben izzad, az normális.
2011. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korukba iker lányaim is mindig leizzadtak alváskor,és autóban is.Szerintem ez normális,most ők 19 hónaposak,és már kevésbé izzadnak,nekik mindig inkább a hajuk volt tiszta víz,mikor felkeltek.Rögtön áttöröltem nekik ébredés után textil pelussal szárazra.Ha a te babádnak a háta is leizzad,ébredés után rögtön öltöztesd gyorsan át.mert most már egyre hűvösebb van,és a kis háta hamar megfázhat.Szerintem ez normális dolog,de ha zavar kérdezz rá a dokidtól.
2011. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Egy kicsit megnyugodtam így.

köszönöm

2011. szept. 22. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!