Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 6 hetes terhes vagyok,...

Lassan 6 hetes terhes vagyok, lombikkal fogant a gyermekem és kb. most lennék félidőben. Normális ha van egy kis pecsételő vérzésem?

Figyelt kérdés

Ez éjjel volt,de nem sok és most is van egy kis barnázás...

Kicsit félek minden ilyen szokatlan dologtól.Volt már ilyen,mikor meg kellett volna jönnie,akkor azt mondta a doki,valószínű, a szervezetem még nem állt át.


2008. márc. 20. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Elöször is nyugodj meg! Mindenképpen keresd fel a dokidat. Nekem is barna "folyásom" lett az 5. héten, akkor még nem láttak az uh-n semmit. Ma voltam ismét uh-on már látták a petezsákot és a szikholyagot. A doki szerint minden rendbben van. Pihennem kell és duphastont irt fel. Azt mondta, hogy pecsételő vérzéstől ne ijedjek meg.
2008. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugodtattál egy kicsit.Holnap majd beszélek a dokival.
2008. márc. 20. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt vérzés az elején(nem is kicsi), én is lombikos vagyok, és én is megijedtem, de minden rendben volt. Ne aggódj ez még a lombik "utózöngéje" is lehet, nekem így mondta a doki.

Üdv.: 21 hetes kismami :)

2008. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolso vàlaszolo neked mikor volt a vérzésed beülti utàn és milyen?meddig?
2010. dec. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 3 héttel utána volt, és betét kellett ugyan de elég volt a tisztasági. kb.5 napig tartott, de végig a terhességem alatt jelentkeztek olykor-olykor pecsételő vérzések. pl. 6. hónap táján. Azóta megszületett a kislányom, és most a másodikat várom, aki szintén lombikos. Ezzel nincs semmi vérzésem, és nem is volt eddig. 29+3 vagyok most
2010. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
köszönöm a vàlaszt!
2010. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!