Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kekszet adsz a babádnak?

Milyen kekszet adsz a babádnak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hós múlt, már 4 hós kora óta hozzátáplálunk, sok mindent eszik már. Nagy kedvence a gyümölcspép keksszel. Eddig babakekszet vettem neki (nincs benne cukor), de az nagyon drága.Milyen más kekszet kaphatna? A háztartásiban van cukor, azt azért nem szeretném. Kaphatná esetleg a diabetikus változatot?
2011. szept. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én Fosfovitot adtam a fiamnak nagyon sokáig, Sparban, Tesco-ban 900 Ft körül van egy doboz, de nagyon sokáig elég.
2011. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

veghóyél tejmentas pépet pl Milumil 7 gabonás és azzal kevertd össze, vagy SINLAC-ot, az alapból édes a szentjánoskenyérmag miatt



én amúgy diabetikus ht kekszet szoktam venni magamnak, nagyon finom, omlós, de nem igazán gyreknek való az édesítő

2011. szept. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb 2 hete vette ma tescoban cukor nélküli háztartási kekszet. Nekem új, azelőtt nem láttam. Bár még egyenlőre nem kapott belőle a lányom, még van babakeksze, majd ha elfogy, akkor kapja a másikat.
2011. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is Biscotto Fosfovitot vettem neki, nagy csomag és sokáig elég.

Diabetikus dolgot nem vennék egy babának.

2011. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erről a Fosfovitról még nem hallottam, nem is láttam még ilyet. Milyen területen kell keresni mondjuk a tescóban, az édességeknél vagy hol?

Mi itthon a cukormentes háztartási kekszet szoktuk használni, de azt is ritkán, nem is tudom van-e benne édesítő. Azt tudom hogy alapból korpás lisztből van, tehát valamivel egészségesebb mint a sima.

2011. szept. 20. 13:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a bébiételek között szokott lenni a Tesco-ban a Fosfovit.
2011. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is fosfovitot adok.Brendonban is van!
2011. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor majd a bébikajáknál megnézzük.
2011. szept. 20. 14:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket a kekszről, és szomorúan láttam, hogy ebben is cukor van. Ti nyugodt szívvel adtok cukros dolgot a babátoknak? Én szeretném megóvni őt ettől a káros dologtól ameddig csak lehet, de ha még a babáknak való kekszbe is tesznek...babakaját is csak olyat veszek,ami tuti hozzáadott cukor mentes.Ti mennyire figyeltek erre?
2011. szept. 20. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!