Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képzeljétek, ma fellöktek a...

Képzeljétek, ma fellöktek a buszon babakocsival! Még most sem térek magamhoz! Biztonságosan sem lehet utazni?

Figyelt kérdés
Vittem le a lépcsőn a babakocsit, erre egy kiscsaj előrontott és meglökött, én meg leestem a kocsival együtt. Annyi volt a szerencse, hogy állt az ajtónál egy férfi és elkapott kocsival együt(tiszta ciki volt amúgy, de most nem ez a lényeg). Na meg hogy a gyerek be volt kötve. Komolyan mondom, az eszem megáll, még most sem térek magamhoz. Ha nem tünt volna el egyből a kiscsaj úgy pofán vágom hogy megzavarodik!
2009. ápr. 22. 19:50
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
67%
Hát nem meglepő ez az emberektől.Szerencsére nem lett semmi bajotok.Ja az nálam jobban ki csapja a biztosítékot ha egy terhes nőt látok állva utazni.De ez kicsapta nálam a biztosítékot.
2009. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
hhhhúú tényleg vannak ilyen emberek!!!!!!!egyre szarabb ez a világ! mint a 4. válaszaló is egy nagy kalap szar!
2009. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mindenkivel előfordulhat hogy siet, ezért véletlenül meglök valakit, stb., egyáltalán nem biztos, hogy szándékos volt. Szerintem túlzás, ha emiatt már valakinek az fordul meg az agyában hogy úgy pofán vágná hogy megzavarodik az illetőt. Elhiszem, hogy egy anyának a gyereke a legfontosabb, de ez néha ahogy én észrevettem (meg azok alapján amiket mások mondanak), hatalmas túlzásokba esnek, néhány anyuka azt hiszi hasra kéne esni attól hogy ő szült 1 gyereket...
2011. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!