Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képzeljétek, ma fellöktek a...

Képzeljétek, ma fellöktek a buszon babakocsival! Még most sem térek magamhoz! Biztonságosan sem lehet utazni?

Figyelt kérdés
Vittem le a lépcsőn a babakocsit, erre egy kiscsaj előrontott és meglökött, én meg leestem a kocsival együtt. Annyi volt a szerencse, hogy állt az ajtónál egy férfi és elkapott kocsival együt(tiszta ciki volt amúgy, de most nem ez a lényeg). Na meg hogy a gyerek be volt kötve. Komolyan mondom, az eszem megáll, még most sem térek magamhoz. Ha nem tünt volna el egyből a kiscsaj úgy pofán vágom hogy megzavarodik!
2009. ápr. 22. 19:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
97%

hát ez a 4. válaszoló akit mindenki "nem hasznosnak" jelölt nem tudom ki lehet.... :)

kicsit agresszív.....

2009. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
98%

Ez az, szegény 4. válaszolónak CSAK egzisztenciája van:) Egyébként stílusból ítélve, egy kb. impotens 40-45 éves férfi ugrik be. Van neki nagyobb baja is, attól félek:D

Kérdező! Én éppen az ilyenek miatt nem merek buszozni, pedig már fél éves a fiam. Nem vagyok vadállat fajta, de az ilyenek előhoznák belőlem is. Rossz belegondolni, hogy más miatt valami baja lehet a gyermekednek...

2009. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
98%

Bakker, jól látom amit látok? :DDD


4-esnek: neked van egyáltalán gyereked?

Persze előfordul ilyesmi még akkor is ha az ember nem szándékosan tette! De:

Itt nem arról szól a történet hogy nekünk kismamáknak nyalják ki a valagunkat a kintiek ha kilépünk babakocsival az utcára! csak minimum egy „elnézést” kéréssel tartozott volna a kiscsaj, még akkor is ha siet.

Mondjuk a zebránál is hasonló a helyzet, nem igazán állnak meg ahol nincs lámpa, de sebaj én gyesen vagyok ráérek, nem igaz 4-es válaszoló?:D Piacon? Heh, ott mindenki sietve kapkodva (nem is értem miért, a készlet nem fogy ki, akció sincs, no meg világvége sem) sikeresen át gázol rajtad, nem egyszer fordult velem ilyesmi! És persze a nevelésem azt kívánta hogy viselkedjek és ne szóljak be, be is fogtam. (Pedig ott gyalog megyünk)


Nos, akkor most hogy legyen kedves 4-es? Közlekedjünk a levegőben? Vagy te hogy szoktál?


Aki így be mer szólni annak nincs is gyereke SZERINTEM!

2009. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
93%

20:21- es!

Van egzisztenciád?? Lehet, de eszed 0, mint ember szintén egy nagyon nagy 0 vagy! Nem is értem mit keresel itt ? :D

2009. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
74%
Ne haragudjatok, de nekem a 4 válaszolóról nekem egy kissebbségi nő jut eszembe, akinek van száz gyereke és csak a segélyért szült ennyit! Őt ezért nem érdekli ha baja lesz a KÖLYKÉNEK. A romák viselkednek így, legalább is a stílus és a hangnem erre vall.
2009. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
97%
Gyerekek a 20.52-kor 10napja együtt voltam a párommal kérdésre tuti hogy megint ez a gyökér válaszolt.... Nézzétek már megint parasztkodik.
2009. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 tade ***** válasza:
98%
"Kedves" negyes, szepen megkerlek: NE SZAPOROOODJ!!!!!
2009. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
95%
20.57 es valaszironak uzenem nem feltetlenul a romak viselkednek igy ahogy ez a hulye idiota irkalt be! szerintem meg aki beirt az egy raklo felre csuszott genetikai serult paraszt gyerek szorakozik!!!
2009. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
Azért jól eltértünk a témátol,gyökér válaszoló direkt provokál,ebben éli ki magát,mutatja a 47% is. Kedves anyuka,ez tényleg kiakasztó,én várandósan is félek elmenni egy csapat gyerek mellet,mert eszetlen némelyik tényleg.Jobban is vigyázhatott volna a kiscsaj,mert aki egy babakocsis anyukát nem vesz észre az vak,de akkor meg ne buszozzon egyedül.Nem vagyok egy agressziv tipus,meg gyereket sem szivesen vernék,de ha a kezem közé került volna biztos hogy én is megütöm,főleg hogy olyan bunkó volt hogy utána eltünt se szó se beszéd a sunyiba.
2009. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
Pont a minap olvastam egy újságban, hogy Kaposváron egy kisbaba a busz alá esett, mert egy siető férfi fellökte az anyukát.Az volt a baba szerencséje, hogy vastag kötött sapka volt a fején.Felháborító!!! Ha én lettem volna az anyuka, péppé verem az illetőt.
2009. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!