Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Képzeljétek, ma fellöktek a...

Képzeljétek, ma fellöktek a buszon babakocsival! Még most sem térek magamhoz! Biztonságosan sem lehet utazni?

Figyelt kérdés
Vittem le a lépcsőn a babakocsit, erre egy kiscsaj előrontott és meglökött, én meg leestem a kocsival együtt. Annyi volt a szerencse, hogy állt az ajtónál egy férfi és elkapott kocsival együt(tiszta ciki volt amúgy, de most nem ez a lényeg). Na meg hogy a gyerek be volt kötve. Komolyan mondom, az eszem megáll, még most sem térek magamhoz. Ha nem tünt volna el egyből a kiscsaj úgy pofán vágom hogy megzavarodik!
2009. ápr. 22. 19:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
98%

hűűűha!!!

a primitívségnek nincs határa... mi az, h a kölyköddel???

te jó ég...

hát ebbe a világba szültünk lányok... kissé szánalmas.

2009. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%
multkor beszéltem egy kiscsajszival azt mondta: hogy a buszon megvert egy nőt! Mert a nö hozzá szolt valami ért !Majd elájultam !Mik vannak! Salynos ilyen szülök gyerekei !nekünk kell vigyázni a neveléssel!!!
2009. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
lehet hogy ez is áprilisi tréfa, multkor már bedöltünk hasonlo volt!
2009. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
98%
20:09-es válaszoló szerintem te meg ne menj emberek közé.Milyen szöveg ez,hogy kölyköd?Látszik nem neveltek meg rendesen!!!!!!
2009. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
90%

nem rinyál, hanem elmesélte, h 1 pofátlan, unintelligens ember fellökte a babakocsit, amiben a gyermeke volt. és ha nem kapják el őket, akkor komolyabb baj is lehetett volna. akkora baj ez?

ha szar napod van, légyszi ne itt éld ki magad.

1 anyának fontos a babája testi és lelki egészsége jó esetben.

ha ezt nem réted, akkor ne írj inkább semmit.

2009. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
98%
Kedves 4. válaszoló! Talán csak nem Te voltál aki fellökted a kismamát a babájával? Mert kb. csak annyira vagy felháborodva! Hogy lehet vki ilyen bunkó???
2009. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%

Igen,ez szörnyű,hogy ennyire figyelmetlenek az emberek....az meg még inkább az,hogy vannak olyan emberek,akik azt írják menjenek gyalog!!!!

Ha engem lökne meg valaki babástól,be nem vágnék neki,de biztosan megkérném,hogy azért figyelhetne.

Nem az a gond,hogy ide kiírják....és hogy csak meglökte,hanem az,hogy nem fogják föl,hogy egy frissen szült anyuka számára mindennél fontosabb a babája egészsége.Sajnos én is egy faluban lakom,és ha orvoshoz is kell mennünk,buszozni kell.Szerencsénkre itt eddig csak pozitív hozzáállást tapasztaltam.

2009. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem áprilisi tréfa. Megviselt a dolog, ezért szerettem volna megosztani veletek.
2009. ápr. 22. 20:23
 19/33 anonim ***** válasza:
98%

Lányok az ilyenre nem kell reagálni! Az ilyen idióták pont ezt élvezik,hogy felidegesítenek minket!

Amúgy én is mindig ettől félek,hogy lepotyogunk a buszról. Szerencsére itt nálunk megvárják amíg leszállunk,nem tolakodnak.

2009. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
98%

Van egzisztenciája???

Kár, hogy intelligenciája nincs!!!

2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!