Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rászólsz a gyerekre, ha...

Rászólsz a gyerekre, ha belemászik más babakocsijába?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki hogy van vele, de nálunk a játszón rendszeresen előfordul, hogy gyerekek belemásznak a kocsinkba, turkálnak benne, kiszedik a cumit és az anyukák nem szólnak rájuk. Engem ez mélységesen felháborít, hiszen egy babakocsiba belemászni, turkálni olyan, mintha a táskámba nyúlna bele idegen. Szóltam már rá anyukákra ezért, gyerekeknek is mondtam szépen, hogy nem szabad, ez a fiam kocsija, cumija stb. de mégsem történt változás.
2011. szept. 12. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem neveletlen csak még nem tudja :)

más kérdés, hogy ilyenkor hol van az anyja????? nem ott kéne állnia a gyerek mellett és rászólni???

na én ezen akadok ki!

nálunk van olyan anyuka aki be se jön a játszóra csak betolja a gyerekét azt csókolom :O

2011. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

pont tegnap szóltam rá egy 5 éves forma csajszira, 2x is. 3 éves a nagy, vele voltam játszón, kocsiban a 4 hónapos picim, aludt. Erre odacsörtet a kislány, egyből nyúl be, anyja rászólt, de messziről. Én szóltam neki, hallottad anyukádat? légyives ne nyúlj be neki! de behajolt, belógott az arcába a hosszú haja :s

aztán meglátta a kis barátnőjét és elkezdett kiabálni az alvó babám mellett, hogy jöjjön nézze meg a kisbabát. Megint rászóltam és megkértem, hogy menjen el onnan, ne ébresszék már fel! Engem nem érdekel hogy gyerek, felnőttnek se hagyom, hogy felébressze a babám, pláne koszos kézzel nyúlkáljon be! rühellem, hogy a kezére startol rá mindenki, amit fél pillanat múlva a baba vesz be a szájába.

2011. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát eléggé felháborodnék.

A fiam nagyon szereti a kisbabákat, de csak annyit engedek neki, hogy belessen, és magától is csak ennyit csinál, még csak meg sem fogja a babkocsit. És még csak 3 éves.

2011. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gáz. Szerencsére velem ez még nem fordult elő, vagyis csak úgy, hogy anyuka szólt az idegen kisgyereknek, hogy ne másszon bele, nem az övéké. Egyszer egy kisfiú tévedésből kezdett a mienkbe mászni, egyel előtte parkolt az ő kocsijuk, és elnézte, pedig nem is hasonlított:) Szerintem nyugodtan rászólhatsz a gyerekekre, ha a saját anyukájuk nem teszi.
2011. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez alap! Természetesen!
2011. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!