Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha belenézek más babakocsi...

Baj ha belenézek más babakocsijába? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk.Eddíg is megnéztem a babákat,amióta az eszemet tudom babára vágyom .De mióta babát várok olyan kritikus lettem.Miért nincs rajta vékony sapika a nap ellen?sok babakocsit olyan koszosnak látok,a cumsüvegeket nagyon elhasználtnak és miért nincs rajta a kupak?Meg a rugi milyen foltos stb...Szégyenlem magam de nem bírom megállni és mustrálok.Ti is megjegyzitek magatokba ha ilyet tapasztaltok?
2009. júl. 23. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézelődök, de mivel semmi közöm hozzá így kb 10 másodperc múlva már el is felejtem. amihez nincs közöm, abba nem ütöm bele az orrom, a saját portámon sepregetek és ekkor döntök arról, hogy én jobb anya leszek
2009. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

csak a kicsiket:)

legalább ezekre majd odafigyelsz

2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak megjegyezheted, de az anyukának ne jegyezd meg, mert egyébként nincs közöd hozzá. Bocs, nem bunkó akarok lenni, hanem ez a véleményem. Minden úgy csinál mindent a gyerekének, ahogy jónak látja. Persze nem szép, hogy pl. koszos a cumisüveg, ezekről nyilván mindenkinek megvan a véleménye. De pl. vékony sapika.... Nem minden gyerek - köztük az enyém sem - viseli el melegben a sapkát. Én ilyenkor reggel és késő délután (7-8 között) viszem sétálni, és ugyan már nagyobb, de nem adok rá sapkát (14 hós).
2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
99%
Én nem. Az anyuka jobban tudja mi kell a babájának. Foltos a rugi.. na és ? lehet útközben lett olyan.Koszos babakocsi? Nem tudom neked lesz e majd energiát minden séta után portalanítani. Cumisüvegen kupak? Nincs, hát nincs .. Ezeknél nagyobb bajod sose legyen. Nem baj, ha belenézel a babakocsiba, csak tartsd meg a véleményed magadnak.
2009. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

nyugi, megszületik, el fog múlni.

örülni fogsz, ha levegőt bírsz venni :D

2009. júl. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
hát Te majd teszel rá sapit és lepucolod a babakocsit meg elmosod a cumit. ennyi.
2009. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is belenéztem a kocsikba és mostanában megint, hogy a másodikat várom. Én azt szoktam megfigyelni, hogy szegény gyerek, hogy be van öltöztetve. Aztán eszembe jut, hogy én is úgy beöltöztettem eleinte és még egy plédet is vittem, biztos, ami biztos. Aztán belejöttem a dologba. De szerintem a másodiknál minden kezdődik majd előről. Kívülállóként könnyebb megítélni mindent. De te leszel abban a helyzetben, majd neked kell döntened.
2009. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnézem, de nem gondolok semmit. Max. annyit, hogy a játszótérről tartanak hazafelé egy fárasztó nap után,és már foltos lett a rugi, koszos a kocsi és az üveg.


Amúgy anyukát is megnézed?

2009. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze,én majd másképp fogom csinálni.Én se cseszegetésből ,mert hát ki vagyok én hogy okmoskodjak,soha nem szólnék érte.Én nem a babakocsi portalanítására gondoltam hanem mikor a huzat,szóval mindegy.Én is úgy gondolom hogy majd ha megszületik a a miénk vele fogok foglalkozni és biztos leszokok róla,valószínűleg azért van mert bevallom kicsit tisztaság és rend mániás vagyok.De szerintem ez is hamar elmúlik mert egy baba mellett......Köszönöm az eddígi válaszokat.
2009. júl. 23. 16:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod,ha anya leszel..

Tökjó, mikor elindulsz a szuper tiszta gyerekkel, aztán öt perc múlva büfi, tea, kaka, akárni, és máris koszos a ruha.

Aztán jön egy ilyen kritikus mint te, és máris leír rossz anyának, mert koszos a gyerek ruhája.A cumisüvegkupakja simán elveszik,sapkát ilyen melegben babakocsiban fekve, isten ments (csak ha a fejét érheti nap)

Nem rosszaló hangvételben írok, ne értsd félre, csak nem minden az aminek látszik,csak te esetleg ezt még nem tudod.

Én pl. rosszalóan néztem mindig, mikor a gyerek üvöltve hisztizett a boltban, az anyja meg hátat fordított neki.Viszont azóta nekem is született két gyerekem, és a lányom kőkemény hisztis,múltkor a Tescoban feküdt a padlón, úgy üvöltött.Viszont ma már tudom, hogy ezt úgy lehet kezelni,hogy rá sem nézek, akkor abbahagyja.

Sokat fogsz még tanulni, de biztos jó anyuci leszel :-))

2009. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!