Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha belenézek más babakocsi...

Baj ha belenézek más babakocsijába? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk.Eddíg is megnéztem a babákat,amióta az eszemet tudom babára vágyom .De mióta babát várok olyan kritikus lettem.Miért nincs rajta vékony sapika a nap ellen?sok babakocsit olyan koszosnak látok,a cumsüvegeket nagyon elhasználtnak és miért nincs rajta a kupak?Meg a rugi milyen foltos stb...Szégyenlem magam de nem bírom megállni és mustrálok.Ti is megjegyzitek magatokba ha ilyet tapasztaltok?
2009. júl. 23. 16:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen,bevallom az anyukát is.Bár ez tényleg túlzásnak tűnik.Nem értem néhány kismamát miért ilyen elhanyagoltak.Biztos hulla fáradtak,nincs idejük magukra.Én se vagyok a toppon,sőt.DE arra mindíg ügyelek várandóssan is hogy a dokihoz nem egy kitaposott csukába,kinyúlt polóba,naciba induljak.Meg hát a férjemnek is tetszeni szeretnék.
2009. júl. 23. 16:57
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nagyon keveset tudsz Te még a kisgyerekes anyák életéről! Én a nyakamat tenném rá, hogy lesz olyan alkalom,hogy bizony kinyúlt otthoni pólóban, festetlenül fogsz lemenni az utcára.... Nyilván az ember tetszeni akar a férjének, de sajnos nem mindig marad rá energiája. Pl. amikor a gyerkőc hosszú éjszakákon több órát ébren van és nappal is 6-tól este 10-ig talpon kell lenni, futni utána és még a háztartást is ellátni. Hidd el minden kisgyerekes anya ismeri azt, amit leírtam. :)
2009. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hali, én kérdeztem, hogy Anyukát megnézed-e? :) Mert én általában, ha mondjuk kirívóan koszos huzatú gyerekkocsit látok, piszkos gyerekkel, akkor is inkább az anyját nézem meg... aztán vagy csodálkozok, vagy nem. Általában igénytelen, ápolatlan anya tolja, de láttam már olyat, hogy csili-vili anyuka tolt ilyen kocsit. Na arról akkor nekem is volt egy gondolatom...
2009. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Jót mosolyogtam. :)

Tudod, a gyerek az a találékony kicsi emberke, aki fél perc alatt képes összekenni a ruháját, a kocsit, és mindent, amit elérhető közelségben talál, egyetlen lecsöppent babapudinggal. :))

Amikor 2 órával indulás előtt elkezdesz készülődni, babát és cuccokat összekészíteni, és mégis azt veszed észre, hogy késésben vagytok, eszedbe se fog jutni, hogy poros/kajás a babakocsi.

Majd meglátod, a babád a leghamarabb azt fogja megtanulni, hogyan kell 2 mp alatt levenni sapkát, cipőt, zoknit, vagy kibontani a pelenkát.

Legjobb játék a cumisüveg kupakja, a 3000 ft-os csörgő-zörgő kiselefánt meg magasról le van tojva.

Ja, és hogy egy hete nem szőrtelenítettél, csak részlegesen? Nem jutottál el fodrászhoz x hónapja? 4 napja készülsz vasalni? Megesik. :)))

2009. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!