Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinál olyat a hímivarsejt,...

Csinál olyat a hímivarsejt, hogy "átmászik" a ruhán és "belemászik" a hüvelybe?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon ügyes lenne.Ilyenről még nem hallottam.Szerintem NEM.
2008. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Aztán meg átugrik a szomszédhoz is egy sörért! :))


Ilyen nincs! Persze ha már bent vannak a hüvelyben, akkor fürgék, hogy elérjék a megtermékenyítendő petesejtet!

2008. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2008. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kullancs:-)
2008. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Még ha bejut a hüvelybe sem biztos, hogy elég ügyes, szóval ne aggódj! Nem leszel terhes, de mielőtt nagyon belebonyolódnátok a dolgokba, KÉRDEZZ! Nehogy váratlan meglepetés érjen...
2008. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést fel sem lett volna szabad tenned. Erre még a nyolc éves unokahugom is tudná a választ. David Cooperfield is megírígyelné ezt a mutatványt az tuti.

A kérdésesd alapján nagyon fiatalnak tituállak, és lehet, hogy durva leszek, de könnyesre röhögtem magam a kérdéseden. Másra legyen még eszed.

2008. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
bocsi,de te hülye v?majd le estem a székről mikor elolvastam a kérdésed
2009. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!