Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudják sokan, hogy...

Miért nem tudják sokan, hogy az átaludt éjszaka az egybefüggő 6 órát jelent?

Figyelt kérdés
Sokan mondják nekem, hogy a babájuk átalussza az éjszakát. 9-kor alszik el, és kel 2-kor, 4-kor és 7-kor.. Ez nem átaludt éjszaka! :) Ti tudtátok ezt?
2009. ápr. 22. 16:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, azt lefelejtettem, hogy ÍGY, az enyém is átalussza! :)
2009. ápr. 22. 16:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Az én kisfiam 9kor alszik el,jobb esetben reggel 6 ig,szerintem ez már átaludt éjszakát jelent,de van, hogy néha szopizik még 4-5 körűl,na az nem átaludt éjszaka:)

Ancsy

2009. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, én mindig osztom kettővel "az én gyerekem ezt meg azt csinálja már ennyi meg annyi idősen" dicsekvéseket.

valóban az átaludt éjszaka azt jelenti, hogy egyszer sem kel fel a baba reggelig.

2009. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Pontosan így van! :) Szerencsés vagy.. Az enyém leghosszabb alvási ideje 7 óra volt EGYSZER.. Pedig már 5 hónapos.
2009. ápr. 22. 16:14
 5/21 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha mások is így látják, mert én sokszor már nem igazán tudom, mit válaszoljak az ilyen "átaludt éjszakás" néhány hetes újszülöttek esetében... Hiszem is meg nem is..
2009. ápr. 22. 16:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár hónapos korától 7 hónapos koráig egybefüggő 7-8 órákat aludt éjszaka. Aztán elmúlt. Most egy éves és ott tartunk, hogy egy héten három, mázlis hét esetében négy éjszakát átalszik, este 9-10-től reggel 6-7-ig.
2009. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
En is azota mondom, hogy atalussza az ejszakat, amiota este nyolctol reggel fel hetig alszik. Ez masfel honapos koratol van igy, szoval makom van, elotte 3-4 eves volt egy ejszaka. Amikor a foga jon, akkor nyugosebb, par napig sokszor megebred, volt, hogy hajnali vagy ejjeli kettotol hetig neztuk egymast, mert nem akart aludni. Nah az nem ataludt ejszaka volt. :-D
2009. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De jó neked! :) Én már 5 hónapja nem aludtam egybefüggően 4 órát.. (és előtte se, mert utolsó hónapokban nagy hassal sokat kellett wc-re járkálnom).
2009. ápr. 22. 16:20
 9/21 A kérdező kommentje:
ANNYIRA KÍVÁNCSI LENNÉK A TITKOTOKRA,akiknél a baba alszik 7-8 órát... Az enyém méééér nem??!! :))
2009. ápr. 22. 16:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

az én babám már 1 hónapos kora óta este 10-tól reggel 7-ig alszik. Sokszor úgy kell ébresztenem, különben nem jön ki az 5 evés napközben.

én ezzel úgy vagyok, hogy amiben az egyiknek szerencséje van, a másiknak nincs. pl. nálunk az első hónapokban az keserítette meg az életemet, hogy rengeteget bukott a babám, szinte nem is mertük mozgatni, mert rögtön visszajött neki a tej. szívesen csréltem volna egy olyannal, akinek bár nem alussza át az éjszakát a babája, de nem kell naponta 15x átöltöztetni a bukások miatt.

szóval hidd el, mindenkinek megvan a maga "keresztje"

2009. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!