Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám hason szeret aludni és...

Babám hason szeret aludni és általában egyik oldalra teszi a fejecskéjét és a védőnő mondta hogy laposabb a feje azon az oldalon. Mivel szoktátok ki támasztani?

Figyelt kérdés
Most a hátára tettem és szopi párnát raktam be mellé de nagyon nyűglödik. Nem szeret háton lenni. 4 hetes.
2009. ápr. 22. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam (9 hetes) is mindig egyik oldalra szereti billenteni a fejét. Nekem a gyerekorvos azt mondta,hogy ék alakú párnával támasszam ki. Tapasztalatom szerint bármit odateszek, kitúrja. Azt is javasolták, hogy színes játékokkal kössem le a figyelmét a másik oldalon.

Egyébként ezek a kis lapulások később kisimulnak, és szép kerek feje lesz majd, ne aggódj.

2009. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Probald meg nehanyszor az oldalan altatni. Nekunk bevalt.
2009. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!