Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki akinek 8-hónapo...

Van még valaki akinek 8-hónapos a babája de még egy éjjelt sem aludt át?

Figyelt kérdés
babám 8-hós de egy éjjel alatt legalább 4-szer felkel.Járt még így valaki?
2011. szept. 10. 14:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!Már megijedtem hogy csak nálunk van ez,már én is orvoshoz akartam vinni,de ezek szerint fölösleges.Most megnyugodtam picit.Akkor most megtanuljuk hogy kevés alvással is lehet élni.Kitartás nemsokára tinik lesznek,talán akkor jobb lesz!
2011. szept. 10. 16:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Vagy nem (akkor me amiatt virrasztasz majd, mert bulizni ment) :DDDD

Az enyém 15hónapos volt, mikor először átaludta, de utána még elég sokáig, 2 éves koráig kellett várni, hogy ez rendszeres legyen. Bizony 8-10 hónaposan nem egyszer megesett, hogy 10xis megébredt. Én nem csináltam belőle nagy ügyet, inkább mellettem altattam. Így ha ébredt, odafordultam, kapott cicit és mindenki alhatott tovább (mivel van 3 nagyobb is, akik iskolások, nem tehettem meg -bár nem is lett volna szívem- , hogy hagyjam ordítani, hátha megunja...

2011. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2 évesen volt az első teljesen átaludt éjszakánk. Türelem!
2011. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
19 hónaposan aludta át először az éjszakát.
2011. szept. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!