Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valaki akinek 8-hónapo...

Van még valaki akinek 8-hónapos a babája de még egy éjjelt sem aludt át?

Figyelt kérdés
babám 8-hós de egy éjjel alatt legalább 4-szer felkel.Járt még így valaki?
2011. szept. 10. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

:DDD

Az enyém 14 hónapos,de még soha nem aludt át egy éjjelt sem!!!A minimum 3-4 kelés és mindig a mi ágyunkban köt ki hajnalban...pedig mindent kipróbáltam már!!Kitakartam,betakartam,megetettem,megitattam,villanyt kapcsoltam,sőt már ordítani is hagytam 4 éjszakán keresztül...de semmi nem vált be!Sőt már orvoshoz is vittem és azt a választ kaptam,hogy majd megnő,és nem fog felébredni,hacsak nem azért,hogy kiszökjön az ablakon bulizni :DDD!

2011. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen én. A másfél éves lányom,2hónapja hogy átalussza az éjszakákat,de azért még van hogy kel.

8hónaposan nálunk sem volt jobb a helyzet,sőt! Azt hittem néha elájulok,vagy kórház lesz a vége.

2011. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

14:39es vagyok. Orvosnál mi is voltunk,és egy éjszakát voltunk kórházban megfigyelésen.

Nekem is azt mondták hogy majd kinövi,és szerencsére így is lett. Csak addig maga volt a "terror háza".

2011. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 2 éve csinálom :(
2011. szept. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25 hónapos,még szopik...elalváshoz,hajnal 2 körül,4 körül...Én nem csinálok belőle ügyet.Kettő körül átköltözöm hozzá,így mindenki nyugodtan alhat tovább.
2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Nekem 15 hónaposan kezdte sorozatban átaludni az éjszakákat, ekkor kezdte az éjszakai szopit elhagyni, de voltak olyan éjszakák, amikor órákig nem tudtam visszaaltatni. Egy hét múlva lesz két éves és még mindig néha vannak kilengések.

Sajnos a babák alapvetően rossz alvók. :-(

2011. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

20 hónapos koráig várni kellett erre. Akkor hagyta abba a szopizást.

Voltak jobb és rosszabb időszakok ezalatt. A jobb: egyszeri ébredés, a rosszabb: 20 percenként.

2011. szept. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10 hós múlt, még minimum 2* kel éjjelente! Na jó, ha jön a hidegfront, akkor megússzuk egy keléssel!:o)
2011. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor en surun befogom a szamat! nalunk 6.30-kor furdetes 7.00 vacsi 210ml tapszer es alszik 4-ig 5-ig de van hogy reggel 7-8 korul kel fel. ha ejjel fel is kel, megetetem es alszik tovabb! en azt hittem csak en vagyok igy hogy felkel ejjel es eszik. sokat hallani hogy ne etessem ejjel hanem itassam mert hogy mar nem kene neki ennie. ha megiszik 210ml tapszert akkor valoszinu hogy nem szomjas hanem ehes volt. szoval mi is kelunk, de ahogy kiszivta a tejet mar alszik is!
2011. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13 hónapos, 2-4 kelés. Velem alszik, nincs probléma.
2011. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!