Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Romlott a tápszer, vagy mi...

Romlott a tápszer, vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Babydream-es tápszert vettem a babámnak,még anyatejes,de néha ki kel egészitenem tápszerrel.Ma nem fogadta el a babám,pedig éhes volt.Megkóstoltam kiváncsiságból,és olyan furcsa "fémíze " volt utólag.Ez normális?

Nem járt még le,2012 áprilisig van a szavatóssági ideje.

Irjatok légyszi,ha tapasztaltatok hasonlót!


2011. szept. 9. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig is ebböl kapott, akkor lehet, hogy ez a csomag más izü. (Mi is jártunk úgy, hogy a baba heteken keseztül kapta ugyanazt a fajtát és egyszer nem akarta megenni, és amikor megkostoltam, más volt az ize, mint szokott.) Ebben az esetben bonts ki egy másik csomagot és azzal próbálkozz.


Ha eddig nem kapott semmilyet, akkor meg csak az anyatejre nem hasonlit neki.

2011. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor bontottad fel? Mivel a szavatossági idő csak a bontatlan csomagra vonatkozik. Rá is van írva, hogy felbontástól számított 3 hét alatt el kell fogynia a felbontott tápszernek. 1-2 nap csúszás nem számít, de ha már több idő telt el, én bizony kidobnám.
2011. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 hete bontottam fel,úgyhogy valószinű nem romlott,de akkor nem tudom,hogy mi lehet vele,de eddig is ezt ette a babám,és izlett neki.De amúgy ezt a dobozt már kidobtam,nem merem neki odaadni.
2011. szept. 10. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma én is pont így jártam, mint te. Kibontottam a tápszert, máskor is ilyet evett, és kicsit evett, aztán nem kellett neki, megkóstoltam valami fura íz volt rajta. Most bontottam ki, lejárat 2013-ban, szóval nem értem a helyzetet. Nestlé NAN-volt. (Kárpátaljáról írok)
2011. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tápszer szerintem mindig fura ízű és büdi...
2011. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok Beba HA senzitívet hasznáok a babámnk sajna nekem még csak nagyon az elején volt egy kis tejem és elapadt a kisasszony lusta volt szopizni illetve erős antibiotikumokat szedtem így maradt a tápszer szerintem nagyon budi és nagyon rosszí zü keserű volt most álltunk át a 2 es Beba prora és ezt szereti hát megkóstoltam édes ize van nagyon fincsi és az illata is elfogasható :D
2011. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is volt olyan, hogy felbontottuk a tápszert, ami elvileg még bőven jó volt, de még az állaga is más volt mint a többinek! (szinte össze volt csomósodva!)


Másikfajta tápszert is próbáltunk, de annál is előfordult, hogy még a szaga is és az állaga is furcsa volt. Nem tudom, hogy rosszak voltak-e de én nem adtam oda a gyerkőcnek!

2011. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!