Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire figyeljek oda fülátlöveté...

Mire figyeljek oda fülátlövetésnél? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Ma este megyünk átlövetni az 5 hónapos kislányom fülét.Egyáltalán hogy történik pici babánál ez az egész?Nagyon félek tőle egyébként,mármint attól hogy nem fogom tudni megnyugtatni,és nem fogja tudni megcsinálni neki mind a két fülét...Tippek,tanácsok hogy jó legyen???

Előre is köszönöm!


2011. szept. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
van egy fülbelövő pisztoly, beleteszik a fülbevalót, és egy pillanat alatt belövik. Fontos, hogy az öledben legyen a baba, és jó erősen fogd le a fejét és a kezeit is. Nem a fájdalom miatt fog sírni, hanem a csattanás miatt. Vidd a kedvenc játékát, cumit, és te se sírj!! De tényleg, ha te félsz, akkor ő is félni fog. Ne tartsatok szünetet a 2 fül között, mert magadat fogod nagyon nehezen rávenni a 2. lövésre. Hajrá!
2011. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!!Rám fér!Szóval a legjobb ha az ölemben ül.Én is valahogy így gondoltam!
2011. szept. 7. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is epp ma estunk tul rajta, az en lanyom 4honapos...erdekes modon a bejelolest vegigorditotta, pedig az tenyleg nem fajhat, hogy egy pontot rajzolnak a fulcimpajara :) a beloves alatt a noverke tartotta es semmi cirkusz nem volt...mire az autohoz ertunk mar mosolygott, azota is jokedvu...

engem inkabb az utokezeles erdekelne, hogy nektek mit javasolnak...megirod legyszives...elore is koszi es szoritok :)

2011. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapos korában kapott fülbevalót. Az apja fogta az ölében, én pedig mindenféle tubusokkal(kozmetikus lőtte), meg ami a kezembe akadt, próbáltam neki bohóckodni, és elterelni a figyelmét. Ez be is jött, vigyorgott, mint a vadalma, és rám figyelt, amíg bejelölték a pontot, és átlőtte a fülét. Na ekkor lett nagy sírás, szerintem megijedt a pisztoly csattanásától. Apa sétált vele egy picit a szalonban, kb 10-15 másodperc múlva megnyugodott. Ekkor kezdődött előröl minden a másik füllel. És itt is bevált. Sírt kb 10másodpercig, és abbahagyta. Kint a kocsiban már vigyorgott rám, mintha mi sem történt volna. Utókezelés: csak forgatni kellett bizonyos időközönként, hogy ne nőjjön be. Én minden pelenkázásnál fotgattam neki, plusz még amikor eszembe jutott 1-2 óránként. Semmivel nem kellett kenegetni, és nem gyulladt be neki. Forgatni kb 2-3 napig kellett.
2011. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!!Köszönöm hogy leírtátok a tapasztalatokat,nemsokára indulunk...:/

Az se egy rossz ötlet hogy apuci fogja,bár az ő ölében nem annyira ül nyugisan mint az enyémben...Na majd meglátjuk!

2011. szept. 7. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!