Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák kinek volt nyűgös,...

Anyukák kinek volt nyűgös, sírós babája? Mikor mult el?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem!!! :) Kb olyan 4 hónapos kora körül múlt el, amikor már tudott forogni, és így már tudott önállóan játszani.Igazán akkor múlt el, amikor el kezdett kúszni, ez kb olyan 1 hónapra a forgás után volt, de nem tudom pontosan..

Miért? A te babád is nagyon sírós?

2011. szept. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém még mindig az :( 8 hetes. Pont arra várok, hogy hátha jobb lesz, ha már felfedezi magát.
2011. szept. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos a babám. Eddig a hasa miatt volt nyűgös, most meg a foga miatt.
2011. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos mulat a fiam 1 napos korától hasfájós...:(még mindig előfordul de már ritkább....akkor azért nyűglődött mindig kézben akart lenni ez most sem változott csa ritkult kicsit!továbbra is nyűgös sírós baba most meg a foga kezdett el mocorogni felváltva a hasijával ááááááááá kilátástalan egyenlőre a nyugodt baba szó!!!!
2011. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor nem csak nekem ilyen a babám...igen nem egy átlag baba.főleg most 3napja teljesen kifordult magából,folyamat nyűgös nyávog ne jo neki sehogy.mindig kézbe lenne jo de van mikor ott se,nem tudom mikor fog elmulni nála ő is már forog meg probálkozik kuszni is de még nem megy neki.azt hittem hogy el lesz magának ha rájön az uj dolgokra de csak azok is pillanatnyi dolgok neki eddig ugy néz ki :((
2011. szept. 6. 12:18
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és a llegfontosabb: nem tudok tőle semmit se csinálni!!!még enni se enged,semmit se takaritani pl.. a főzésről ne is beszéljünk
2011. szept. 6. 12:19
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és nekem is 4hónapos elmult már a babóm és fiúcska
2011. szept. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!