Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Tegnap kinek...

Kedves Anyukák! Tegnap kinek volt nyűgös a babája? Érzékenyek voltak a hidegfrontra?

Figyelt kérdés
Tegnap egész nap kb. 1,5 órát aludt a babám egész nap,aki 8 hetes. Semmi nem volt jó neki, a szemei már pirosak voltak a fáradtságtól. Mindent megpróbáltam,de nem. Cicire tettem,h elaludjon és az sem jött be. Babakocsiban üvöltött...se pihenőszék,se a karomban...semmi...Nem nagyon sírt,csak nyöszörgött,nyűglődött. Én totál kikészültem...:(
2011. aug. 16. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a front lehetett az oka. Bár az én kisfiam már fél éves, de a tegnapi napot mi is megszenvedtük. Nem akart enni, nem akart aludni + még a foga is jön, szóval nem volt jó napja szegénykémnek.

Mondjuk ő már a pocakban sem bírta a hidegfrontot, olyankor én egy szehunyásnyit sem tudtam aludni, olyan raplit levégott odabent.

2011. aug. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap éjjel iszonyatosan fájt a fejem és este annak ellenére, hogy őt mindig a 7 órási fürdés, majd evés után max. fél óra múlva le lehet tenni aludni, most kb. 9-ig ment a tortúra, mire elaludt. :S Lehetséges, hogy nála is a hidegfront játszott be, 4 hós lesz, eddig is sokszor megviselte.
2011. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos lányom is megérezte.Délután 5-ig semmi baja nem volt, még strandon is voltunk, életében először, élvezte is nagyon.5-kor letettem aludni, nagyon fáradt volt, de csak fél órát aludt.Este 7-kos fürdetünk.Fél 6-tól 7-ig nem lehetett vele semmit kezdeni.sírt, nyűgös volt.Éhes nem lehetett, álmos sem, tiszta volt a pelus, semmije nem fájt, szóval csak a front lehetett.Semmi nem volt jó, a játékok se kötötték le.Szinte megváltás volt, amikor fél 8-kor elaludt.Egyszer még felébredt, de csak a cumiját kérte vissza.Viszont jól evett este, jó étvággyal, és sokat, aminek örültünk.Egészen pici kora óta megviseli a hidegfront.De annak idején erre a védőnő is felhívta a figyelmemet.A babák nagy többsége nyűgös, mikor közeledik a front, olyankor semmi nem jó.De amikor már ideér, megnyugszanak.Hát, nálunk így van, szó szerint.
2011. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én első babás anyuka vagyok. Tegnap reggel volt kakija, egész nap pukizott...férjem szerint tuti a hasa fáj,erre este adtunk neki kúpot...mire rájöttük,h a frontra nyűgös. Én gondoltam,h nem kell kúp,mert reggel volt kaki,de már ebbe is belementem,mert kétségbe voltam esve. De most már megtanultam egy életre,h igenis hatással van rájuk a front! Az evéssel nem volt gond...csak én azt hittem...még éhes és erőltettem a kaját...ő meg csak sírt és kapálózott. Van mit tanulnom...:(
2011. aug. 16. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is első babás vagyok. És igen, még sok tanulnivalónk van :) Szoktam is mindani a kisfiamnak, hogy neked könnyű, mert te kisbabának születtél, de nekem meg kell tanulnim anyának lenni. Na nem mintha értené :D
2011. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9: 14-es vagyok.Nekem is első baba.De a kezdetektől tudom, hogy a hidegfront megviseli,és a szeles idő.De ha a védőnő nem mondja ezt, lehet, én is csak találgattam volna, mi baja lehet..
2011. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg meg kell tanulnunk anyának lenni! :)))
2011. aug. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!