Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud csinálni 4hónapos...

Mit tud csinálni 4hónapos babátok?

Figyelt kérdés
4hónapos kislányom még nem fordult át és nem is nagyon látom, hogy próbálkozna vele. Ez baj?
2009. ápr. 20. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk sem fordult át, és nem is próbálkozik. Az oldalára fordul, de ennyi. Nyúl a játékok után, mindent a szájába vesz. Szerintem még ráérnek.
2009. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a héten lesz 5hónapos.Kb. 1hete fordul át a hasára de vissza még most sem tud.Kiabál,kacag,mosolyog.Az oldalára könnyedén fordul.
2009. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem volt hajlandó átfordulni eddig, 2 napja már az oldalára fordul, de nem megy tovább. 30.-án lesz 4 hónapos. Szerintem nem baj, hallottam olyanról is, hogy 8 hónaposan sem fordulnak még át. ez egyénfüggő.
2009. ápr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 16-án töltötte be a 4 hónapot. Mosolyog,hangosan kacag, gőgicsél, nyúl mindenért, elkobozza a mobilomat, ha eléri, mindent a szájába szed, fordul oldalra, hasra-és vissza, felhúzza magát ülésbe, hónalját alátámasztva lépked, focizik.

De minden baba más ütemben fejlődik.

2009. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!