Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudoki semmit se csinalni...

Nem tudoki semmit se csinalni 4honapos babam mellett? Van meg valaki igy?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz? Sír ha nem lát? Én azt csináltam mert eléggé nyűgis volt az én babóm 4 hós korába ha főztem kivittem magammal a konyhába a hordozójába feltettem a konyha asztalra és nagyon jól elvolt meséltem neki hogy mit csinálok éppen és csak figyeld nagy szemekkel.
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most én sem az enyém mellett, 4,5 hónapos. Eddig mintababa volt, de mostanában nyűgösebb, folyamatos foglalkozást igényelne, nincs el egyedül sehol sem, csak ha szórakoztatom :-( elvileg jön a foga, remélem ez majd jobb lesz idővel, ha nem lesz emiatt nyűgös. Csak félek, hogy addigra meg már azért nem marad el egyedül, mert most folyton vele vagyok. Max háromnegyed órát alszik egy huzamban, szóval az semmire sem elég :-(
2011. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nemrég kezdődött ez, most 4 és fél hónapos. Nálunk a foga a bűnös (meg szerintem anyós, hogy amikor nála voltunk, mindig foglalkozott vele, de mindegy, ez más téma). Én erőltetem még a játszószőnyeget egyedül, 10 percet elvan, ha már nagyon nem bírja, akkor be a pihenőszékbe és jön a konyhába velem. Szereti, ha rezeg a feneke, felakasztok néhány játékot, főzés közben meg mondom neki, miket csinálok. Akkor elvan, amíg megcsinálom a kaját/kiteregetek, stb.
2011. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiammal ha fejre álltam akkor se tudtam haladni semerre se. Ő nem volt el a hordozóban, a földön, sehol, csak a cici.

Vele amikor már ment a mászás, és a járás, akkor oldódott meg a helyzet.

A lányom 6hónapos, eddig kopkop, elvan. A konyhában a habtapin eljátszik, szöszt kerget, vagy a papucsom majszolja amíg mosogatok(nála nagyon kell figyelni nehogy rálépjek)

2011. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos fiam mellette sem lehet csinálni semmit. A konyhába nem tudom magammal vinni, mert nagyon kicsi, nincs hova tenni. Hordozóban ordít, a kiságyban elvan kb. 20 percet, amikor olyan a hangulata. Ráadásul mostanában 20 perceket alszik csak napközben, az nem elég semmire. Éjjel meg szintén nem pótolhatom be a dolgokat, mert a nagyobbik gyerek is pihenne, nem zöröghetek. A párom hétfő kivételével minden nap este fél 10ig dolgozik, mama sehol! Sokszor úgy érzem, kezdek begolyózni...:(((
2011. júl. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!