Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen darabos gyümölcsöt...

Milyen darabos gyümölcsöt tudok adni még babámnak a banánon kívül?

Figyelt kérdés

A pépes kaját nem fogadja el, a banánt meg most nem akarok adni, mert nincs kaki.

Az almát nem szereti. A főzelékekkel nincs gond, mert azt tudom darabosan is adni.

Köszi az ötleteket előre is.


2009. ápr. 20. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyerkőc?

Én 9-10 hónapos korától már adtam neki mandarin és banán cikkeket a kezébe úgy, hogy leszdtem a cikkekről egyenként a hártyát. Igaz, bokáig narancsleves lett, de imád(ott) nyammogni vele.

Ha puhább almát, körtét veszel, azt összetörheted villával és kész is a darabos gyümölcs. Én ezeket szintén adtam egészben (hámozva) a kezébe és szép lassan lefaragta kábé a felét a kis fogaival. A maradékot meg délután beletettem a kefírjébe.

Van olyan megybefőtt, amiben csak meggy, víz és cukor van. Persze a pluszcukor nem a legjobb, de két héten egyszer szerintem belefér. Ezt turmixolhatod nagyobb darabokra.

2009. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... persze az elején nem babán cikket akartam írni, hanem narancsot. :)
2009. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 hós és 4 fog tulajdonosa.
2009. ápr. 20. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fagyasztott vagy aszalt szilvát szoktam adni neki.Az hashajtó a banán után jó. Főzzél neki olyat mint a gyümölcsleves. Kevés vízbe alma, körte, megy (fagyasztott) aszalt sárgabarack. Kevés vanilia vagy vaniliacukor, kevés fahéj, szegfűszeg.Mikor milyen gyümölcs van itthon azt teszek bele. Mikor megfőtt öszze turmixolom. Körtét is lehet addni neki azt lehet kapni vagy barackot.Szőlőt annak a levét hozzá adom a banánhoz, hogy ne legyen olyan hasfogó. A magjával vigyázz.
2009. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!