Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikereket kihordani, megszülni...

Ikereket kihordani, megszülni majd nevelni nagyon nagy kihívás?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

eléggé

ikerhugaim vannak, anyám nem volt a legkipihentebb, láttam milyen az egész van, soha nem is akartam ikreket

2011. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon de nagyon nagy feladat...de nagyon de nagyon nagy dicsőség is ,mondjuk segítség az kell mert anélkül megbolondul az ember de a Jó Isten megadta hogy nekem van:)9 hónapos ikrek boldog anyukája
2011. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk annyira "bejött" a dolog, hogy utána még két gyerekünk lett kis korkülönbséggel, így az ikrek most 6 évesek, a lányom 3,5, a fiam pedig 2 éves. :) Mostmár nem olyan vészes, míg kisebbek voltak, volt probléma, de imádom a nyüzsit és az egészet. De tény, hogy ha nem lett volna ennyi segítségem, mint amennyi volt és van, akkor nem vállalom így be.

2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha, semmilyen segítségem nem volt, 4.5 évesek most az ikerlányaim, azóta van még egy 2.5 éves és egy 11 hós lány is.és most várom az 5.- et. Bele lehet rázódni, sok mindenre megtanítanak, erőssé tesznek a feladatok.
2011. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18:40:Gratulálok,minden elismerésem a tiéd.Jó egészséget és sok-sok boldogságot kívánok nektek...meg ha jó olvastam fiú még nincs akkor meg még azt is kívánok:)))
2011. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1,5 évesek iker lányaim,az elején még voltak gondok,meg egy kicsit depis is voltam azért,hogy nem tudtam egyedül ellátni őket.Segítség nélkül nagyon nehéz lenne,mi anyumékkal lakunk,és a férjem is mindenben segít,mi már nem tudnánk elképzelni,és nem is akarjuk,hogy milyen lenne,ha csak egy lenne.Imádjuk őket,a jóisten ajándékai ők,két kis angyalkánk.
2011. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia.

Nekem 11 hónaposak az ikreim és nekem csak pozitív tapasztalatom van.

27. hétig dolgoztam, nem volt semmi gond a várandósság alatt.

35+3 napra születtek, nagyon jó babák, egyszerre ettek, aludtak, ami a mai napig így van.

Nem voltak(de most sem azok) hasfájósak, sírósak, a fogzást észre sem vettük, csak hogy kibújt a fog.

Nem szabad túl aggódni ezt a dolgot, hogy mi lesz majd, mert akkor tuti belebolondul az ember.

A szoptatás kérdést sem szabad túlspilázni. Ha van tej, akkor annak örülni kell, ha fejed akko úgy adod és kész. Ha nincs, akkor sem szabad a síneknek menni. Örülj annak hogy ikreket vársz, fantasztikus dolog!

Cs.

2011. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!