Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumi vagy inkább hadjam, hogy...

Cumi vagy inkább hadjam, hogy szopja az ujját?

Figyelt kérdés
A pici 12 napos kisbabám nagyon keresi a cicit mindig és nem tudom, hogy mi lenne jobb.
2011. aug. 30. 08:31
1 2 3
 21/21 ZsZs27 ***** válasza:
100%
A cumisüveget azért írtam, mert azok a gyerekek, akik sokat cumiznak, az üvegtől is nehezebben szakadnak el. Hangsúlyoznám, általában, ez egyáltalán nem törvényszerű. Kivételek mindig vannak. Az én gyerekeim a kórházban (1,5 hónapot voltunk bent) kaptak cumit, ott az egyik elfogadta, mikor hazajöttünk már nem kellett neki, lehet hogy azért, mert a kórházi cumihoz szokott hozzá. Ilyen gyerekek is vannak, akik ragaszkodnak egy cumihoz, ha az elveszik, vagy elhasználódik, többé nem fogadnak el másikat. Ha a kicsi igényli lehet neki adni, elvégre az adottságokon is sok múlik, hogy milyen lesz a foga. Nem feltétlenül megy tönkre tőle, főleg, hogy még nincs is neki. És ugyanígy, az ujjszopástól se lesz feltétlenül csálé fogsora. Ha a "szopósujja" kicsit vékonyabb, az se vészes, mert mikor abbahagyja, előbb-utóbb helyre jön.
2011. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!