Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan korkülönbséges...

Van olyan korkülönbséges testvérbabakocsit ajánlani, amit később lehet használni egyesként is, és lehet kis hazánkban kapni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én láttam olyan babakocsit, ahol a nagyobb gyerkőc úgy ül a babakocsiban, mint a csomagok. VAgyis ott, alol. Alig van kilátása, de legalább ő is bele tud ülni, ha elfáradt. Ez egy sport babakocsi. MÁrkát nem tudok,sajna.
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor ilyen a Bébéconfort Twin Club babakocsi.

Az első válaszoló szerintem a Peg Perego GT-3 Fortwo-ra gondolt. Van egy külön ülés, amit az alsó kosárba kell beletenni.

Egyébként mennyi lesz a korkülönbség?

2011. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 hónap, de a nagy nagyon szeret baba kocsizni, ha tehetné egész nap benne ülne. De még meglátjuk, hogy hová fejlődik addig.
2011. szept. 1. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Csak azért kérdeztem, mert nálunk 19 hónap különbség van, de nem vettünk tesókocsit, pedig a nagy is elég "lustácska". Mi egy olyan testvérfellépőt vettünk, amire rá is tud ülni.

De amúgy több verziója van a sétálásnak:

1. A kicsi mei-tai-ban, a nagy babakocsiban.

2. A kicsi babakocsiban, a nagy a testvérfellépőn ül/áll.

3. A kicsi mei tai-ban, a nagy sétál (ilyen módon rövidebb utakat teszünk meg, pl. elmegyünk a nem messze lévő pékségbe zsemléért, mert a nagy sem nagyon fárad el, ha mégis akkor egy picit fel tudom venni).

2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!