Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vinnéd ki 6hónapos...

Nittababy kérdése:

Mikor vinnéd ki 6hónapos babádat ilyen melegbe sétálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahogy javasolják, délelőtt 11 óra előtt és délután 4 óra után.

Ha kiviszed, akkor is tegyél fölé ernyőt, fehér sapkát a fejére, és mezitláb, nagyon szellősen öltöztesd. Lehetőleg ne sétálj vele tűző napon.

Teáztasd gyakran.

2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Normális esetben, ha megteheted, akkor csak délelőtt 10-ig. Viszont, ha tudod úgy sétáltatni, hogy nem sok napot kap, akkot szerintem a kritikus időben is nyugodtan lehet.

Az én iker babáimnak olyan a napi rutinja, hogy ilyenkor alszanak, így csak 11-kor tudunk elindulni, és ugye muszáj, mert vásárolni kell. Viszont a kistesco, dm, gyógyszertrá és piac úgy helyezkedik el a házunktól, hogy nem éri sok nap őket, no meg a napon kicsit csipkedem magam:-)

2011. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még 11 előtt se megyek ki vele, itt 34 fok van már most!

Tízórai után elmegyünk plázázni (autóval), aztán majd csak 6 után viszem ki sétálni.

2011. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Reggel 10-re haza

Du. 6 után :(

2011. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez nehéz dió. Gyűlölöm ezt a meleget. 11 előtt nem igazán tudunk lemenni, mert alszik meg eszik meg a napi rutin van. De neki nem elég 1 vagy 2 óra, 4-5 órákat szoktunk távol lenni itthonról, mert panelban vagyunk, kicsi a lakás és unja. De ilyen melegben nem lehet kint ennyit, ráadásul klímánk sincs így nemsokára megint egy pokol lesz a lakás. Ilyenkor akármilyen gáz is, egész nap plázában vagyunk, mert ott nézegethet ( néha kimegyünk a mellette lévő kis parkba) és nem fulladunk meg a melegtől :(


Gyűlölöm a kánikulát.

2011. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10:01-nek

Én a 9:58 vagyok! Ne hari, de annyira örülök, hogy végre valaki kimondta, hogy gyűlöli a kánikulát. Én egyenesen rosszul vagyok ebben a melegben. BÁr nekünk van hűtésünk, de akkor sem jó:-(

Jó a pláza, lényeg, hogy ne otthon, a négy fal közt legyetek és lásson a gyerek új dolgokat...

2011. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

9:59-es vagyok. Akkor nem csak én járok a plázába hűsölni! Ez megnyugtató!

Mondjuk én imádom a meleget, de a kislányom sajnos kevésbé.

2011. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk este sürvedés után van locsolás, akkor lehet kint játszani. Tegnap kitettem az árnyékba a hőmérőt, 32,5fok volt, du 4kor:( Annyira megreked itt a meleg:(
2011. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiam fél 8 körül kel, megetetem és amint lehet, megyünk is. Fél 10 körül hazaérünk.

Vagy estefelé, fél 7-7 körül.

2011. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!