Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában szokás hazahozn...

Milyen ruhában szokás hazahozni a kisbabát?

Figyelt kérdés

Első babám és nem tudom milyen ruhát vegyek neki.

Június végén fog születni a drágám.

Köszönöm a segítséget

30 hetes kismami


2009. ápr. 16. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bodyt, kis rugit és sapkát vittem be neki, meg egy plédet, amivel betakartuk. Szerintem nem kell más. Persze a peluson kívül. Ja és tettem be egy textil pelenkát, amivel letakartam addig, amíg az autóhoz értünk, hogy ne érje annyira a kinti levegő.
2009. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém augusztus végén született. Egy hosszujjú body, egy vékony pamut ujjatlan rugdalózó, vékony pamut kabát és vékony pamut sapi volt rajta. Autóval jöttünk haza, kb. 15 perc volt, de így is lefőtt a gyerek (kánikula volt), útközben le kellett róla venni a kabátot. Ha jó idő lesz, 30 fok körül, szerintem neked is elég egy body+rugi+vékony sapi, vagy csak egy hosszúujjú rugdalózó+sapi, meg esetleg egy vékony kispléd, vagy textilpelus amíg az autóhoz értek. Itthon már csak rövidujjú body és zokni volt rajra, mert nagyon meleg volt és rájöttünk, hogy elég ennyi is. :)


Boldog babavárást!

2009. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Júliusban született a babám.

Egy hosszú bady,vállas tipegő és annak a kis kabátkája meg a sapija. Vittünk plédet is de nem takartuk be, mert meleg volt. Boldog babavárást!

2009. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

rövidujjú body, ujjatlan rugi és sapi volt rajta! És még így is melege volt!

2009. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!