Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bántátok meg, hogy adtatok...

Nem bántátok meg, hogy adtatok a babátoknak játszócumit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, igaz 10 hónapos korától nem kellett neki. Ha nyűgös volt, nagyon jó volt. Megnyugodott tőle. Így nem lógót egész nap a cicimen. Szerintem még az sem gond, ha 3 évesen cumizik egy gyerkőc. Persze nem legyen a szájába egész nap, de alvásnál nem gond. Oviba dolgozom, a 3 évesek 50-60 %-a cumizik még elalvásnél.
2011. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bántam meg.Ikreim vannak,két fiú,egyiküknek a kórházban javasolták h cumizzon,de nem kapott rá.A másik viszont igen(bár neki nem kellett volna).Ő ha nyugtalan,a cumira megnyugszik(nagyon eleven).A másik fiam az ujját szopja,de nem mindig "jut eszébe" neki,hogy bekapja,amikor már túl van pörögve,így őt nehezebb megnyugtatni.
2011. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem!!! Különben nem is birtuk volna ki a hasfájós időszakot- teljesen megnyugtatja a cumi. Bár 1 éves korától- vagy mikor már járkál- szeretném elhagyni( most fél éves).
2011. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akartam neki cumit adni, de kénytelen voltam. Nem bírtam már tovább a sírását, és tényleg nem lóghat 24 órán keresztül a cicimen. Remélem könnyű lesz majd leszoktatni róla.
2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szerettem volna neki cumit adni, de amikor hazajöttünk a kórházból és egyfolytában a cicin lógott volna, akkor bizony előkerült a cumi. ÉS nem bántam meg, csak alváshoz használjuk, napközben nincs szemelőt,így nem is keresi. De volt már rá példa,hogy sikerült neki cumi nélkül is elaludni. (9 hónapos tündérke)
2011. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!