Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szoktatok 100% pamut...

Hol szoktatok 100% pamut zoknit venni a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Főleg, aki az interneten rendeli az érdekelne!De,ami tényleg 100%-os pamut!
2011. aug. 18. 13:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Tescos vált be! Egyszínű,több darab van egy csomagban,nem szoros a gumija.
2011. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen a Tescos az tényleg nagyon jó,nekünk is most az van,de már kezd kicsi lenni és már nincs olyan több a Tescoban!
2011. aug. 24. 12:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Nos, én ajánlottam a tesco mellett az interspárt, mint zoknilelőhelyet, de ma szomorúan konstatáltam, hogy már ott sincs, csak a szokásos nejlonos, színesek, jó drágán.

Lehet, hogy beszélni kellene egy zoknigyártóval, mert komoly piaci rés tátong itt! :)

2011. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az imént felhívtam egy zoknikötő céget, és egy nagyon segítőkész hölgy felvilágosított, mi a helyzet. 100% pamut zokni nem létezik, még ha azt is írják rá, van benne egy olyan műszálas réteg, ami a formatartást biztosítja. Mint kiderült, amiket én pl. a férjemnek veszek 100% címén, azok sem azok.

Mondtam a hölgynek, hogy az oldalukon találtam ránézésre olyannak tűnő anyagú zoknikat, amire gondolok: [link] és elmondta, igen, ezek a „legpamutosabbak”.

Ezekből vannak gyerek méretek is, ahogy a linken látszik, de sokféle egyéb szín és méret létezik még náluk. Ők a Corának és Auchannak szoktak szállítani, de lehet náluk magánemberként utánvéttel rendelni zoknikat, érdemes felhívni, és megbeszélni, a kívánt szín és méret van-e.

Nos, én ezt fogom tenni.

(Ja, nem vagyok az emberük, csak nagyon bosszantott már, hogy nem találtam a gyereknek sima, egyszerű, kényelmes zoknit.)

2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 STB 007 válasza:
De igenis van 100% pamut zokni! A gumírozást leszámítva teljesen pamut! Tapintásra is érezni, és persze látszik rajta: a fekete színe hamar kopott lesz, elformátlanodik. Cserébe nem büdös a lábam. A kifordítós trükk szerintem is működik! De gyerekzokniból nagyon nehéz találni. A turizás vált be a legjobban, illetve a bababörzék...
2019. okt. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!