Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szoktatok 100% pamut...

Hol szoktatok 100% pamut zoknit venni a gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Főleg, aki az interneten rendeli az érdekelne!De,ami tényleg 100%-os pamut!
2011. aug. 18. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

www.scamp.hu

Nagyon jó minden termékük!

2011. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És esetleg tudnál nekem segíteni a méretben,mert nem nagyon értem! ha nekem a 23-26-os kellene,akkor a 104-110-eset kell rendelnem???Még csak 21 hónapos és 86-os ruhákat hordunk!
2011. aug. 18. 21:33
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha 86-os ruhákat hordakkor 86-92-es zoknit vegyêl. Én mindig akkorát rendeltem, ami a ruha mérete és mindog jó volt rà.
2011. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs, most néztemmeg a scamp oldalát és a zokni mérettàbla szerint te nézted jól! Mi még csak 74-es rucit hordunk így én eddig ruha szerint rendeltem de neked tényleg úgy kell ahogy te írtad!
2011. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


20 hónapos a fiam, de minden zoknija ilyen volt, én nagyon szeretem.

2011. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem kötözködni akarok, de én is sokat keresek/kerestem 100% pamut zoknit, de nekem egyik oldalon sem úgy tűnik, hogy ilyenek lennének.

Az scamp.hu oldalon konkrétan írják, hogy 90% pamut, a másikon lévőknél pedig nem látom az összetételt (evidence.hu), de nekem ezek sem tűnnek 100%-osnak (azokon nem szokott minta lenni pl.).

Vagy rosszat nézek?


Nekem eddig csak tescóban és interspárban sikerült 100% pamut gyerekzoknit vennem (bár eléggé utálon ezeket a helyeket, de emiatt érdemes betérni talán), ezek teljesen simák, minta nélküliek, és nem gumis az anyaguk (ahogy a felnőtt 100%-os pamutoknak sem, hiszen akkor már nem lennének 100%-osak).

2011. aug. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok helyen vettem már zoknit. Legjobban a Scamp zoknikat szeretem, de jók a H&M-es és C&A-s fajták is.
2011. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszitek, ha nem, de én zoknit és harisnyát mindig a Sárkány centerben veszek a gyereknek. Anyukám varrónő, így van némi fogalmam nekem is az anyagokról. Ha megnézem a zoknit, harisnyát, ki tudom választani, mi az ami tiszta pamut (egyébként ezt laikusként is nagyon egyszerű megtenni - kifordítod, és a fény felé tartod a zoknit, harisnyát. Ha csillog, akkor van benne műszál. Ha nem csillog, akkor nagyon magas a pamut tartalma, és csak a szükséges elasztán van benne, amitől gumis lesz az egész).
2011. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én mindig a C&A-ban vettem, ráadásul biopamut zoknit, nagyon jók és az áruk is normális. Igaz, nem mintásak, de nagyon jó az anyaguk.
2011. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tescoban vettem es nagyon jo.
2011. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!