Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel titeket a babátok...

Érdekel titeket a babátok egészsége?

Figyelt kérdés

Itt most tulajdonképpen elmondani szeretnék nektek valamit.

Csak hogy ti is tudjátok,biztos forrásból tudom hogy a JANA Baby víz káros a babákra. Idáig én is ezt itattam vele de most kiöntöttem. Még nem tudom mit lehet vele itatni helyette de amint megtudom közölni fogom!

És azt is hogy melyik babakaja a kegelfogadhatóbb mert azokra is rá van yrva hogy tartósítószer mentes de mégsem így van....


2009. ápr. 14. 20:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Engem még mindig érdekelne a babám egészsége + hogy mit mondott az ismerősöd!
2009. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Beszéltél azóta az ismerősöddel? többen várjuk az infot
2009. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Bocs csak nem voltam gép közelben.

Szóval a vízben arzént találtak....gondolom tudjátok hogy méreg.Ezt ne úgy képzeljétek hogy iszik belölle a baba és megmérgezi....hanem hosszas fogyasztás miatt veszélyes,persze én már egyszer sem itatok vele. Nem is mondok más márkát mert meggyanúsítottak múltkor a válsaszokban hogy biztos egy konkurens cégnél dolgozok......hülyeség. A csapvízről annyit hogy hiába forraljuk abban is maradnak "szennyeződések". Kicsit hihetetlen volt ez az arzénes dolog de inkább nem kísérletezek a gyerekemen.

Szóval bármit csak ne JANA-t.

2009. ápr. 28. 17:15
 34/40 anonim ***** válasza:

Holnap meg majd a másikban találnak valamit.

Na ja..................

2009. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
48%

Azt szeretném kérdezni tőled, hogy esetleg van szerinted olyan víz, mait bátran adhatok a kicsinek?

Hogyan kerülhet arzén a babavízbe? Ezek a dolgok hogyan nem tudódnak ki, Mert a páromnak amikor meséltem, azt mondta, hogy szerinte a konkurens cégek egyfolytában ellenőriztetik egymást, hogy bele tudjanak kötni a másikba és ezért szerinte nagyon oda is figyelnek a minőségre. Meg szerinte a mai világba ha ilyen kitudódik, akkor ott van rögtön a sajtó és a tv, hogyan lehet ezt fű alatt tartani, nem büntetik meg ezt a céget úgy, hogy még a gatyájuk is rámegy? Ezekről nem tudsz semmit? És köszi, hogy szóltál!!!

2009. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg örülj, hogy a forgalmazó még nem talált meg és nem perelt be rémhírkeltéssel!
2009. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

[link]

Nézzétek mit találtam! Csak igaza volt a kérdés kiírójának!!!

2010. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Köszi!

De azt hiszem itt néha még segíteni is nehéz az embereknek,mert egyből lehurrognak.......

Pedig nem viccnek szántam.

2010. okt. 10. 22:08
 39/40 anonim ***** válasza:
Na, végigolvastam. Egy sor sincs arról, hogy a JANA vízben lenne arzén, vagy pont ebben találtak volna többet a szokásosnál. Főleg arról van itt szó, hogy némely ásvànyvízben több a csapvíz, ami eleve arzénos, igy kerül bele a palackba. Ha valaki mégis pont a Jana vízről olvasott a sorok közt, csak én nem láttam, lègyszi jelezze!
2010. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Jó ez az AntalVali állandóan kitalál valamit csakhogy az ő méregdrága cuccait fogyasszuk. Már rohadt uncsi. Kicsit nézzétek át a blogját. Mindenről tud valamit irni. Érdekes.
2010. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!