Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel titeket a babátok...

Érdekel titeket a babátok egészsége?

Figyelt kérdés

Itt most tulajdonképpen elmondani szeretnék nektek valamit.

Csak hogy ti is tudjátok,biztos forrásból tudom hogy a JANA Baby víz káros a babákra. Idáig én is ezt itattam vele de most kiöntöttem. Még nem tudom mit lehet vele itatni helyette de amint megtudom közölni fogom!

És azt is hogy melyik babakaja a kegelfogadhatóbb mert azokra is rá van yrva hogy tartósítószer mentes de mégsem így van....


2009. ápr. 14. 20:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
Nyiss egy kérdést arról, hogy te biztosan tudod, hogy jó a bébikomp a gyerekeknek, arra tuti ráharapnak a kedves anyukák!
2009. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
83%
a csapvíz se tiszta még hormonokat is tartalmaz ilyen világot élünk.!!!
2009. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annyira szar a csapviz hogy a szobakutyám sem issza meg. Hát azt biztos nem adok neki, ezért iszik és eszik a tápival jana vizet. Ha elfogy, hippet veszek, mert most egy kicsit ideges lettem!
2009. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%

Jaaaaaaaaaaj! A csapvíz sem egészséges ám, van egy készülékünk ami elektrolízissel kimutatja, hogy mennyi lerakódott kosz van a víz alján, ilyesztő! Komolyan... Azóta beszereztünk egy víztisztító készüléket, ami nem valami olcsó, de az egészség többet ér. Már kismamaként csak azt a vízet ittam, lehet, hogy nem csak ezért, de a 9 hó alatt összesen 4! kg-t híztam, abból a babám 3 kg volt. De mindenki maga tudja... Egyébként az ásványvízekkel is megcsináltuk ezt a folyamatot és valóban abban is sok a "szemét"!


Minden jót Nektek!

2009. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
ijesztő (bocsi a hibáért)
2009. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen igaza lehet annak aki feldobta ezt a témát. Elég ha elolvassátok dr Lenkei G. Cenzúrázott egészség című könyvét. Ő már kijárta ezt az utat. Hihetetlen, hogy miket megtesznek velünk, csak hogy gyógyszer fogyasztók legyünk, mert ez az üzlet. És ez alól a gyerekek sem kivételek, nem kímélik őket.

Sajnos fogalmunk sincs, milyen aljas világban élünk. Szerintetek a bébiételekbe kerülő gyümölcsöt és zöldséget, hogyan hámozzák meg a konzerv iparban?

Hát nem kézzel az biztos!!!

2009. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
91%

én elolvastam a könyvet!

Ennek ellenére is az a véleményem marad, hogy a gyerek mivel ebbe a világba fog belenőni, ebbe kell a szervezetébe is beleszokni!

Ha most mindent állandóan sterilen tartunk, mindenből bio izéket kap, semmi porral, semmi rossz anyaggal nem találkozik a kis szervezet, akkor is fog később. és lehet, hogy rosszabbul fog rá akkor reagálni, mert nincs felkészítve rá. lehet, hogy rossz a gondolkodásom, de úgy vélem, hogy pár év múlva, mikor ugyanazt a kaját eszi, mint mi, képtelenek leszünk mindentől óvni. na igen, én nem is akarom. én is megettem az udvaron a koszt, kavicsot, akár a kutyasz*rt is, ha éppen azt találtam. nem azért, mert nem adtak enni, hanem mert gyerek voltam, nem kaptam forralt vizet fél éves korom után, azt ettem egy évesen, amit a szülők. és lehet, hogy éppen a kertben a permetes uborkát majszoltam, mert valaki nem vette észre, hogy megettem. mégis egészséges vagyok! Én ugyanígy fogom a gyerekemet nevelni. Inkább hozzászoktatom a kicsi szervezetét ahhoz, hogy sajnos szarok azok az ételek italok, amik a környezetünkben vannak, így nem később lesz vele gondja:-(

2009. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Ebben is van igazság amit az utolsó írt.

DE: akik az úgynevezett bio,tiszta,természetes baba termáékeket veszi meg az azért teszi hogy amikor még ilyen kis "gyengus" a szervezetük addig ne "mérgezzék" a piciket. Mert hát ugye rá van írva hogy.......minden jó aztán meg kiderül hogy hiába vették meg annyi pénzért hiába választották a speciális babás dolgokat mert azokban is benne vannak azok az anyagok amiktől épp védeni akarjuk. Itt minden csak a PÉNZRŐL szól!!!!!!!!!!!

Nem számít hogy felnőtt vagy baba

2009. ápr. 15. 16:20
 29/40 anonim ***** válasza:
50%
én a jana baby víz feliratát úgy értelmeztem, hogy terheseknek és nem babáknak való. nincs rajta, hogy adható babáknak, viszont a humana és hipp bébivizeken ez szerepel. így én az utóbbi kettőt adom a fiamnak.
2009. ápr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lenne, rá is van írva Jana Baby 1 literes, forralás nélkül adható.
2009. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!