Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekel titeket a babátok...

Érdekel titeket a babátok egészsége?

Figyelt kérdés

Itt most tulajdonképpen elmondani szeretnék nektek valamit.

Csak hogy ti is tudjátok,biztos forrásból tudom hogy a JANA Baby víz káros a babákra. Idáig én is ezt itattam vele de most kiöntöttem. Még nem tudom mit lehet vele itatni helyette de amint megtudom közölni fogom!

És azt is hogy melyik babakaja a kegelfogadhatóbb mert azokra is rá van yrva hogy tartósítószer mentes de mégsem így van....


2009. ápr. 14. 20:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
én humana bébi vizet, vagy hipp bébi vizet használok
2009. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Megírok mindent jövő héten!

A szentkirályi felnőtt vizét is rosszalotta,nem is tudtam hogy abból is van babáknak....

2009. ápr. 14. 20:51
 13/40 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy már elhiggyétek! Könnyű vádaskodni. Nem tudsz semmi konkrétumot írni, csak mert valaki mondta, az már úgy is van? Ez tuti kamu. A bébikajákat nagyon szigorú ellenőrzésnek vetik alá. Ha bármi gond lenne vele szerintetek nem jelent volna meg a médiában? Gondoljatok csak a kínai tejporra! Akkora visszhangja volt, hogy bár kínában történt, de itt is erről szóltak a hírek hetekig.
2009. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%

hát, nekem ez elég kamunak tűnik. most akkor a négy márkából hirtelen kettőt felsoroltál, ami gázos. de egyelőre nem tudod miért??? most akkor beszéltél az illetővel vagy nem? Na mindegy! Kár addig riogatni itt bárkit is, míg azt sem tudod miről van szó!!! nem jó vicc ezzel szórakozni egy kismamákkal teli fórumon!

Ennyi erővel valaki elkezdhetné, hogy ártalmas a babáknak a bébiétel, mert cukrot tartalmaz. tökre igaz, hogy ártalmas, de ettől még beleteszik, átmegy minden vizsgálaton, és egyetlen babának sem lett tőle baja!

Na mindegy, ez az én véleményem!! Majd ha kapok róla egy megbízható szakvéleményt, akkor hiszek el ilyen híreket!

2009. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%
Jaaj hagyjuk már ezt!!!! Szerinted forgalomba lenne a babáknak készült viz, ha káros lenne??? Szerinted nem 75x vizsgálnak át mindent amit babáknak gyártanak??? ugyan már? Főleg a vizet nem is lehet annyira elb...ni szerintem. Ennyi erővel a cspból se igyatok, mert kutatások bizonyitják hogy káros. Még forralva is. Szerintem az ismerősőd vmi ellencégnél van és hamarosan bemutatja neked hogy mit vegyél helyette!!! Na köszike!!!
2009. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Látjátok micsoda agresszívan válaszoltok?

És én még segíteni akartam másoknak is.

Kedves agresszív válaszolók ...............tudjátok mit?

Inkább nem alacsonyodom le hozzátok...

2009. ápr. 14. 21:17
 17/40 A kérdező kommentje:
Ja és én is anyuka vagyok aki a legjobbat akarja a 7 hónapos kisfiának.És nem ellen cégnél dolgozik.........és csak futtában tudtun beszélni de amint pontosat tudok megírom.....gondoltam.....de lehet hogy nem kéne mégsem!
2009. ápr. 14. 21:19
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt adom a kisfiamnak...de azért sztem is jobb lett volna ha csak akkor írod ki a kérdést amikor már tudsz konkrétumot....így csak megijesztesz mindenkit
2009. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Minnél elöbb figyelmeztetni akartalak titeket,bocs
2009. ápr. 14. 21:25
 20/40 anonim ***** válasza:
100%

20:47 vagyok!

Csigavér, nem kell mindent a szívedre venni, és most már tudakold meg, mert én kíváncsi vagyok.:-)

Addig biztonság kedvemért forralom továbbra a csapvizet.

2009. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!