Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hos kislany, letezik, h...

15 hos kislany, letezik, h mar valogatos? Bovebben..

Figyelt kérdés
mit csinaljak? nem eszik,se fot etelt,se semmit,csak nasitt,sajtos pufi,gyumis pufi. anno megette,amit foztem, mar nem. mondom neki,h ezt szereti baba,finom. es a szajaba teszem akkor eszik. de amugy megnezi mi az,es nem kell neki. eroltessem? nem fog korogni a pocija? nyar miatt? mit tegyek? neha mar az ivassal is igy vagyunk. :(
2011. aug. 13. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányom is nagyon keveset eszi kb 3 hónapja és azt is nagyon megválogatja. Én próbáltam mindig inkább gyümölcsöt, csirkehúst, zöldborsót, főtt kukoricát (főzelékekből csak ezek mentek), kölesgolyót, kiflit, joghurtot, krémtúrót adni neki. Jöttek a rágófogak és a meleg is közrejátszik szerintem, de azért annyit mindig csipeget, hogy jól lakjon.

Az ivást pedig próbáljuk mindenből. Lányom csak a vizet issza meg, de próbálkozunk mindenféle szájú üvegből, pohárból, csőrösből inni. Még a 1,5 literest is be kellett vetnem. Nálunk az jött be. Gondolom jó játéknak tűnt a nagy üvegből inni.

Igazán a próbálgatáson kívül javasolni nem tudok semmit. Csak kívánok rengeteg türelmet!

2011. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nasit vedd le az étrendjéről, vagy legalábbis minimumra csökkentsd (napi 1x, akkor ha megette előtte az ebédet pl.) és ne engedd, hogy sokból válogasson, maximum két félét kínálj neki egyszerre.
2011. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!