Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy most kislány lesz?

Létezik, hogy most kislány lesz?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még kis terhes vagyok, de mikor a fiammal terhes lettem a mellfeszülésen kivül a 9 hónap allat semmi bajom nem volt. Mos a melleim nem feszülnek de napról napra erősebben van hányingerem és szédülésem. Elég ha az ujságba meglátom a hús fényképét már hányingerem is van.
2010. máj. 26. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt még csak a jó ég tudja:)) nekem a fiammal hányingerem volt esti időpontokban és erős hányingerem, de hányni talán csak egyszer hánytam..minden terhesség más ahogy mondják, tehát erre nincs mit alapozni , a lényeg, hogy egészséges legyen, de ezt úgyis tudod te is:)
2010. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
50% az esélyed arra hogy kislány lesz :)
2010. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
babona az, miszerint ha mások a tüneteid, akkor más nem ű babát vársz. ha erre vagy kíváncsi. most is marad az 50%
2010. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fiammal és a lányommal is ugyan azok voltak a tünetek. Ez attól függ, hogy kinek, hogy reagálnak a hormonjai. Most várom a harmadikat, szintén ugyan azok a tünetek. :) 9+3hkm
2010. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam bejött hogy más tünetek,más nemű gyerek lett!Van fiam is lányom is,most 3.at várjuk és mindkét nemű gyerekem tünetei megvannak:-)Remélem jövő héten már megtudjuk a nemét!
2010. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! 5 kislányom van, mindegyikkel teljesen más volt a terhességem. Erre nem lehet alapozni! Sőt a második lányomnál mindenki azt mondta fiú lesz annyira hegyes a hasam, szülés előtt 4 órával is állította a barátnőm hogy tuti fiú lesz, és kislány lett:). Szóval ezek nem mérvadóak! Gratulálok a babához!
2010. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, ezek alapján nem lehet következtetni a baba nemére. Nekem amikor a kisfiammal voltam terhes semmi tünetem nem volt, még hányinger sem. Most a 12. hétben vagyok és iszonyatosan szenvedek a hányingertől a fáradságtól. És lehet hogy megint kisfiú lesz a mai uh. alapján.
2010. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy akinek reggel van hányingere lánya lesz, akinek meg este és délután, annak fia. Nekem ez teljesen bevált, 1 lányom van és 2 fiús terhességem volt.
2010. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább délután-este volt hányingerem és lányom lett. Nem nagyon hánytam, de 4 hónapig erősen émelyegtem.
2010. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!