Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglakozzak így vele,...

Hogyan foglakozzak így vele, ha egész nap csak megy és pakolászik, egy játékkal se ül le egy percre se? 13 hónapos

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd leül, ne aggódj. :)

Most egyelőre élvezi a helyváltoztatás, és az ezzel járó előnyök örömét. :p

Le-le fog ülni, de 5-7 percnél többre egyelőre ne számíts egyszerre. Alternatív megoldás pl. az etetőszék, annak a tálcáján lehet pl. gyurmázni, gyöngyöt/ tésztát fűzni, tornyot építeni poharakból, formaberakózni, stb. Ha rákap az együtt ügyködés ízére,és látja, hogy valami érdekeset veszel elő, mindez működni fog már kis asztalnál/ szőnyegen is. Jó játékot!

2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna!!!!!!!!Teljes káosz a lakás...és ugyanekkora fiammal éptelenség egy könyvet megnézni, mert meg se áll, csak megy, mindent kiszed a szekrényekbők. Ha ül, akkor is jár keze-lába :)
2011. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd változik idővel. Mit akarsz foglalkozni vele?

Én időnként már úgy látom, hogy a jétákok ennyi idősen majdhogynem semmire sem jók. Nálunk is a nem játéknak készül dolgok jobban lekötik. 1,5 éves a kisfiam, már kipakolászta magát, nagyon ritkán meg oda pár fiók neki lett adva. Most a kedvenc, 2 edény és üveg tetejük van, azokat leveszi, visszateszi, megcseréli, valamit bele tesz az edénybe, ezzel játszik a legtöbbet. 2 ételhordós dobozt adtam neki, az egyikbe kicsi penne tésztát öntöttem neki, azt is kiönötte visszapakolta, átöntötte a másikba. A csomó kacat meg a polcon pihen.

2011. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyanez. Mindenféle játéka van, és mégis a legprimitívebb dolgok kötik le a legjobban. Nevetni fogtok, de valamelyik nap kihozott a fürdőszobából egy üres WC papír gurigát, és kb. 20 percet tevékenykedett vele, Pörgette, forgatta, belekukucskált, belefújt, stb.

Ültem, és szakadtam a röhögéstől :)

2011. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem egy éve sa kisfiam és semmi játék nem érdekli, csak két dolog: virágokat szedni ut mellett, és van egy cipösdoboznyi maradék goblein fonalam ,azokat válogatja kiszorja nézegeti..
2011. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!