Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babánál nagy gond...

7 hónapos babánál nagy gond ha felrúgom 1-2 alkalommal a naprendet?

Figyelt kérdés

Esti programról lenne szó.Pl. megnéznénk a tűzijátékot/persze messziről/,vagy egy másik programot ami 8-9 körül lenne este.19.30-kor fürdik,aztán evés és 21 órakor alvás/néha kicsit később/.Úgy gondoltam lefürdetem,megetetem,felöltöztetem és babakocsival kisétálunk.Gondolom a kocsiban elalszik.Csak ha hazaérünk még le is kell vetkőztetnem amire tuti felébred.

Voltatok már ilyen kicsi babával este kint?Hogy viselte,vagy inkább hagyjam az egészet?Úgy szeretnék már kicsit kimozdulni Apával.Vigyázni sajnos nem tud rá senki


2011. aug. 11. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz. :)

Jó szórakozást! :)

2011. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neaggódj, menjetek, kell is ilyen hogy a későbbiekben is csinálhassatok ilyen programot és akkor már nem lesz szokatlan. Egy-egy napirend változás néha nem gond, másnap úgyis megy minden tovább mint eddig. Ha meg felébred átöltöztetésnél, csitítgatsd, altatsd vissza mert ha olyankor már aludni szokott most is pikk-pakk el fog aludni. Érezzétek jól magatok! :)
2011. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy gond.Én úgy gondolom,meg kell tanulniuk azt is,h néha van program ami borítja a megszokott rutint,de attól még egyéb napokon minden a megszokott rendben folyik.

Nekem van olyan ismerősöm aki viszont SOHA nem tér el a napi rutintól,ezt szó szerint értsd,este 6-kor(!) lefekvés,még a szeptembertől iskolás gyereknek is,mindegy,h tűzijáték,karácsony,szilveszter,akármi.Na ez szerintem butaság.

2011. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi még a szentivánéji tűzugráson is kinn voltunk, éjfélkor. :-) Én az ilyet úgy oldom meg, hogy megfürdetem, megvacsiztatom időben (vagy nagyjából a szokott időben), aztán olyan ruhát adok rá, amiből nem kell átöltöztetni, ha hazaérünk. Ha nagyon meleg van még este is, akkor csak bodyba öltöztetem, s inkább betakarom, ha elaludt. Hűvösben egy kényelmes, puha melegítőt adok rá, s be is takarom, itthon pedig csak bevarázsolom az ágyába, legfeljebb idebenn már nem takarom be, ha melege lenne.

Még színházi előadáson is voltunk a múlt hónapban, szabadtéri színpadon. A kicsi úgy alszik a babakocsiban, mint a mormota. :-)

2011. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, jó a terved.

Egy előttem szóló már írta:olyanba öltöztesd amiből nem muszály kihámoznod nagyon.Nem lesz baja ha egyszer utcai ruhában alszik, gondolom nappal is azt csinálja.

Ha meg későn van a program és mégsem alszik be a babakocsiban, akkor úgy elfárad, hogy átöltöztetésre sem ébredne fel:)

7 hónapos kiscsaj anyuja

2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ilyen válaszokat kaptam :)

Köszönöm mindenkinek!

2011. aug. 11. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!