Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kisfiam pelusáb...

Mit csináljak? Kisfiam pelusából 3 napja minden alkalommal kifolyik a pisi, néha a kaki is.7kg, és eddig Liberot használtunk és soha nem volt gond. Kipróbáltam most többféle köztes méretet más fajtákból, de egyiksem volt jó. (auchan-es, dm-es. )

Figyelt kérdés
3-as kicsi,4-es nagy. A fodrokat megigazítom, a fütyijét lehajtom. Mindent úgy csinálok mint eddig, de vmi mégsem jó. Szegényt ma már 5-ször átöltöztettem, mert úgy átázott.Kipróbáltam most többféle köztes méretet más fajtákból, de egyiksem volt jó. (auchan-es, dm-es. )
2009. márc. 16. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A legdrágább, de a legjobb a Huggies. Nekünk is mindenből kifolyt minden, a Huggiesból soha. Mondjuk relatív, mi a drága. A napi ötszöri átöltöztetés, rengeteg mosás se olcsó.
2009. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 7 kilósan kezdtük a 4-es méretet a huggiesból.
2009. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 6100g vagyunk volt nekünk is ilyen problémánk és a pampers vált be 4-9kg.
2009. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztem is a Huggies a nyerő!!!
2009. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 7 kiló és nekünk se pempers se libero se huggies nem jött be!Mi a lila zacskós Tescosat használjuk,a minit abból is és még jó a lányomra és ki se folyt még semmi se belőle egyszer sem!!
2009. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Tescos lila midi. Szuper
2009. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs mini! előző voltam
2009. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiamnak amióta a tescos lila pelust használom, egyszer sem folyt még ki belőle. Nagyon jó és olcsó is. Szerintem talán a legolcsóbb. És igen, a 7 kilóhoz a midi kell. Sokszor van akció, én dobozszámra megveszem akkor és harmincpár forintra jön ki darabja.

Nekem sem a pampers, sem más nem jött be eddig. Most 10,5 kg kisfiam és éjjelre megveszem a libero maxi-t, de nappal csak tesco-sat használok.

2009. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nekem a huggies nem jött be. lehet kipróbáljuk a tescosat. köszi

de mi lehet a baj? a többinél is ezt a méretet vettem ami 9kg-ig elvileg jó.nem elég szoros a gumija?

2009. márc. 16. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
pampers sleep&play,nekünk bevállt (de csak ez a fajta) immár 19 hónapja!!
2010. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!