Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki a...

Van itt olyan anyuka, aki a szülés óta derék- és farcsont fájdalommal küzd? Én sajnos igen és nem tudom, hogy mit csináljak,31 évesen még túl fiatal vok ehhez.

Figyelt kérdés

A terhesség elején ráestem a fenekemre, a farcsontomat eleg rendesen beutottem.(Azota ulni sokaig nem is tudok rajta,ami eleg nagy baj, mert lassan vissza kene mennem dolgozni, ahol napi 8 oraban ulnek).

Eleg kis termetu vok, a pocakom hatalmas volt a terhessegemnek mar a feletol es ettol nagyon fajt a derekam is.

Most a kisfiam lassan 2 eves lesz es meg mindig nagyon sokat faj a derakam is es a farcsontom is.Írna nekem, aki szinten ezzel küzd és esetleg vmivel javulast ert el az allapotaban?


2011. aug. 9. 14:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én ortopédiára mentem a panaszommal, kiderült hogy lúdtalpam lett a terhesség alatt, kaptam betétet, illetve gyógytornát is írt fel, ahová hetente kétszer mentem el.

Ez a kislányom fél éves korában volt. Ne szenvedj, menj orvoshoz!

2011. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is a szülés óta fáj a derekam legalsó része.

A terhesség alatt semmi problémám nem volt és nem kaptam EDA-t sem. Nekem csak éjszaka fáj, de akkor annyira, hogy sokszor 10 percbe is beletelik mire meg tudok moccani!

2011. aug. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
.
2011. aug. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Mindenképp ajánlom, hogy próbáld meg a homeós tablettát! Nekem tényleg segít, remélem Neked is! :)

(Az egyik várandós válaszolónak is üzenem ha olvassa, talán terhesség alatt is szedhető ez!! Szoptatás alatt biztos, mert én akkor szedtem egy évvel ezelőtt! Meg kell kérdezni a patikában! )

2011. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!