Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy dolgoztad fel, vagy...

Hogy dolgoztad fel, vagy párod, mikor megtudtátok kisfiú vagy kislány lakik a pocakban és valamelyikőtök másra vágyott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 09:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Gondolhatod ha ezt előre tudom, nem lennék vele 8éve és lennék a felesége...
2011. aug. 9. 10:08
 22/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nos ezt anno én kérdeztem! azóta megszületett a fiunk. Férjem "depressziója" úgy 6 hónapos terhesen múlt el. :)

Ő választotta ki a nevét, ott volt a szülésnél, elsírta magát amikor a kezébe adták a kisfiát. ez a kisember lett a legfontosabb az életében. Imádja. Mindig mondja, hogy úgy örül neki, hogy fia született. Alig várja, hogy együtt mehessenek csavarogni, autózni, szerelni. Sőt, most, hogy szóba került a kistesó azt mondta azt sem bánná ha az is fiú lenne! Pedig ő tényleg kislányt szeretett volna!

2011. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nehéz megbírkózni azzal, hogy apa lesz és egy életre felelősséget vállalt egy másik emberért. Ő ezt elképzelte valahogy és most ez a kép nem egészen úgy néz ki, talán ezért most tudatosul benne, hogy mit jelent az apaság, hogy mostantól minden kiszámíthatatlan lesz. Mi kislányt vártunk és nagyon meglepődtünk, hogy fiú lesz, pár nappal később a párom ennyit mondott: most már tudja, hogy fiúnak kell lennie. De ehhez nálunk is el kellett telni némi időnek, amikor az elképzelt képbe beleillesztik a változást. Egyébként ha valaki erre hivatkozva hátat fordít, az nem a baba nemének fordít hátat, hanem magának az apaságnak egy idióta ürüggyel.
2011. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

10:42

Ha elégedetlenkedett én mindig példáloztam azokkal akik mennyire szeretnének de nem lehet babájuk, és hogy annak kell örülni, hogy minden rendben van vele! Olyankor elhallgatott és elszégyelte magát-mert hát tényleg nem egy "tuskó" :)

2011. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Hogyan dolgoztam föl? Kb, öt perc kellett hozzá, hogy jó akkor most átállítom az agyamat és készülök a kisfiúra. Mióta megszületett el nem cserélném, a következő baba neme meg már teljesen mindegy számomra. megértettem, hogy ennek semmi jelentősége.
2011. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát nálunk a párom fiút akart de nagyon. Tervezgette, hogy megtanítja focizni és minden fiús dologra. Hát nem így lett, mert lányunk van. Mikor megtudtuk, hogy lány örült neki. De valahol szomorú is volt hogy nem fia lesz. Nekünk is voltak problémáink. Aztán megszületett. Abban a másodpercben ahogy meglátta a lányát el is felejtette a vágyát egy fiúért.

Látni kéne ahogy együtt nézik a focimeccset a párom vett neki focimezt amit kizárólag csak otthon meccs nézésekor adunk rá. Ha a leányzónak mondjuk, hogy hajrá elkezd tapsolni. A gólnál is tapsol (mindegy, hogy ki rúgta).

Persze a párom néha mondogatja, hogy jó lenne egy fiú.

De szerelmes a lányába. Ő van az első helyen.

2 éves lányunk.

2011. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 krisztivan ***** válasza:
Nálunk a nagyik akartak kislányt.Párom is de nem minden áron.Amikor kiderült az UH-n hogy fiú akkor kértem egy képet a kukacáról és elküldtem a nagyiknak,hogy amíg megszületik addig hozzá tudjanak szokni a látványhoz.Még a 38.héten is kérdezte anyu,biztos hogy fiú?Agyamra mentek vele.
2011. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem értem a férfiakat,hisz ők vannak a legjobb helyzetben ilyen téren.Ha lányuk lesz,akkor várható h apás lesz és csüng rajta a szeretetével,ha fiú,akkor meg újraélheti vele a gyermekkorát,autó,foci,szerelőmániáját..átadhatja neki mindazt a tudást,amit ő férfiként felhalmozott,és amit csakis egy férfi,egy apa adhat át csakis a fiának.Nem létezik rossz helyzet,mindkettőből csak jól jöhet ki,ezért nem is értem azokat,akik ebből ügyet csinálnak,főleg első gyermeknél.
2011. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt a helyzet. Én akartam nagyon lányt, a páromnak mindegy volt. Én úgy éreztem, hogy csakis lányunk lehet. A páromat is "meggyőztem", hogy lány lesz. Már a neve is megvolt. Úgy is hívtuk. A 18. heti ultrahangon nem mutatta magát. A 24. héten megkérdezték, hogy tudjuk-e már a nemét. Mondtuk, hogy nem. A szonográfus nő megkérdezte, hogy

-És Apuka mit szeretne?

-Hát lányt.

-Na, akkor arra még gyúrni kell, mert ennek a kis lénynek kukaca van. És megmutatta a zacsiját. Szépen meg is mutatta. :D

Én nagyon csalódott voltam, még egy pár könnycsepp is kicsordult a szememből. Mikor kijöttünk a kórházból, még mindig nem tudtam felfogni, hívtam anyámat, hogy kukaca van az unokájának (tesóméknak is 2 fia van). Erre azt mondta, hogy az kizárt, mert a lányoknak nincs kukaca.


A párom nagyon örült, neki mindig is mindegy volt, hogy milyen nemű lesz. Talán az ő öröme ragadt át rám is, mert mire hazaértünk, én voltam a világon a legboldogabb, hogy fiam lesz. Azóta sem adnám ezer lányért sem. Imádom, a szemem fénye. Ha lehet, akkor a tesót is fiúnak "csinálnánk". :D

2011. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

lányt szerettem volna, és nem adom fel remélem lesz is egyszer.

Amikor megtudtam hogy fiú lesz. Nagy csalódás, egy hét masszív sírás. Sokáig csalódott voltam, még a szülés után is irigykedtem a lányos anyukákra.

Fiam 1 éves imádom. De a vágyam egy kislány után még mindig nagyon erős.

2011. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!