Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy dolgoztad fel, vagy...

Hogy dolgoztad fel, vagy párod, mikor megtudtátok kisfiú vagy kislány lakik a pocakban és valamelyikőtök másra vágyott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 09:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiúra vágytunk, de mikor a barátnőm 5 hónapos babája meghalt, szívfejlődési rendellenességben, na akkor jöttünk rá igazából, hogy tökmindegy mi lesz a neme! Lányunk lett! :)) Imádjuk!!! :))
2011. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Párom nagyon kislányos... eddig egy tippünk van, hogy lehet kisfiúnk lesz.

Párom nagyon kész van, úgy érzi nem tud majd kit kezdeni vele, stb... Tudtam, hogy kislányt szeretne inkább, de nem gondoltam, hogy ennyire, most már 3-4napja agonizál még...

Én meg nem tudom most mit kezdjek vele, nagyon rossul esik, mert a legfontosabb, hogy minden oké legyen, mivel nagyon várt baba, egy vetélés után, amit egymás segítésével közösen éltünk túl...


Köszönöm, ha ír valaki valami tapasztalatot.

2011. aug. 9. 09:24
 3/30 anonim ***** válasza:
mi lányt vártunk és az is lett, de ha kis fiú sikeredet volna akkor is nagyon örültünk volna neki. Legfeljebb addig próbálkoztunk volna még nem sikeredik egy lány.
2011. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. Na akkor apámék története fog ide illeni :)


Apukám nagyon fiút szeretett volna, de lány lettem. Először kicsit "csalódott" volt, de anyukám azt mondta, hogy utána nem lehetett tőlem elszakítani :)) Még a munkahelyére is bevitt, és lapulevelekből csinált nekem árnyékolót az úton, mert nagyon sütött a nap, és nem vitt semmi árnyékolót.


Aztán született egy öcsém is, de apu addigra már a lányába volt "szerelmes" :))

2011. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Férjem mindig kisfiút szeretett volna,el se tudta képzelni hogy kislány lesz,meg se fordult a fejében.A 19.hétig kisfiúzta,neve is volt már.Aztán a 19 hetes uhn,megmondták hogy kislány,hát azt az arcot sosem felejtem el,nagyon rosszul esett.Egy fél órán át hozzám se szólt,csak ült maga alatt,majd elment telefonálni az apjának.Mikjor visszajött már vigyorgott,és boldogan újságolta mindenkinek hogy lánya lesz!Hihetetlen volt ahogy átfordult.Azóta 15 hónapos a lányunk,imádja az apja,azt mondja ha lesz babánk csak lány kell neki.
2011. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Vajon mit mondhatott apósod neki?

Sajnos az én párom apukája már nem él, nagyon kötődött hozzá, de balesetben hamar elment, ő biztos hamar helyre tenné...

2011. aug. 9. 09:34
 7/30 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Nekem is azt mondta a férjem, ha vállalkoznánk még egyre, lányt szeretne ismét :)
2011. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Lehet, azt mondta neki az após, hogy a lányok apásabbak, apával nyíltabbak, és rajta csüngnek szerelemmel, nem anyán. (anyán inkább a fiúk). És én is ezt tapasztalom a 3 éves lányunkon. Apa a minden... :))
2011. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem dolgozta fel. Lelépett...
2011. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj! meg fog születni, és el is felejtitek, kit vártatok!


hozzátok hasonlóan nekünk is elment az első babánk, utána még jobban vágytunk a kis jövevényre, szerencsére hamar jött.

nálunk minden jel arra utalt, hogy fiú lesz. teljesen rá is álltam az ösvényre, hogy fiús anyuka leszek.

aztán többedik uh-on kérdezte a nő, hogy akarjuk-e tudni, mondtuk, hogy csak ha egészen biztos benne. közölte, hogy lány! én teljesen ledöbbentem. a párom meg elkezdett szárnyalni (bement a munkahelyére, és mindenkinek lelkendezett, hogy "nunit láttam a képernyőn!" :-)

szóval nekem a párom lelkesedése a lánya felé adott erőt, hogy túllépjek az elképzelt képen és várjam a lányunkat. igazából nem volt egyszerű.

aztán születése előtt 2-3 héttel a testvérem gyereke megszületett, sajnos fejlődési rendellenességgel. na, akkor jöttem rá, hogy mennyire lényegtelen, hogy fiú vagy lány.

aztán 2 hét múlva szültem, végig lázban égtem, hogy mindjárt találkozom a gyerekemmel! ahogy kibújt, már remegtem, hogy adják már a karomba! aztán néhány perc múlva gratulált a szülésznő a lányunkhoz. akkor döbbentem rá, hogy eszembe sem jutott, hogy fiú, vagy lány, meg sem néztem.

azóta már 1 éves a hölgy, teljesen bele szerelmesedtünk Apával, most el sem tudnám képzelni, hogy fiú is lehetett volna.


szóval, ahogy megismeritek a gyermeketeket, teljesen megfordul a kérdés. nem is lehetett volna másképp. úgy fogtok érte rajongani!

boldog babvárást!

2011. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!