Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek a 4hos...

Van valaki akinek a 4hos babaja szopizas kozbe csip, mar, tepi a ruhadat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hós a kisfiam,szopizás közben elkapja az ujjamat és azt makolássza el sem engedi!
2011. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia:) Nem anyuka vagyok, csak dadus. Talalkoztam ilyennel es nagyon durvan kepesek csipni meg markolaszni.Annal a kislanynal akit ismerek (mar 3 eves) meg is maradt ez 2 eves koraig. Amikor odabujt meg kellet csippentenie es markolsznia a bort valahol, vagy a nyaknal vagy honaljban es (mar szelidebben) azt morzsolgatja. valami komfprtigenyt elegit ki. Emlekszem a kisocsem amikor uvegbol szopizott akkor a parna sarkat morzsolgatta.
2011. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom szopizás közben a hajamat markolássza. Emiatt elkezdtem lófarokba kötni, de addig nyöszörgött meg kapálózott, amíg előre nem vettem a hajam, hogy meg tudja fogni. Engem nem zavar, majd leszokik róla, de ha neki így jó...
2011. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisfiam 3 hónapos néha üvölt ha a szopizás következik,harap,csíp,mar rugdos,és nem hajlandó enni,néha meg egy angyal fogja a kezem a mellem átkarolja és eszik
2011. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!