Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes babát lehet bevinni...

Hány hetes babát lehet bevinni a Balatonba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

inkább hány hónapost nem??

én csak 9 de inkabb 12 hónap felett vinnem be

2011. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Egy éves kor alatt semmiképpen, de inkább kettö fölött ajánlatos, elötte még nagyon könnyen kap fertözést.
2011. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Természetes vízben nem kap olyan hamar fertőzést, mint a túlzsúfolt mesterséges strandokon...

A fiam tavaly 8 hónapos volt, amikor a Velencei tóban pancsolt, semmi baja nem lett tőle. Voltak nála sokkal fiatalabb babákkal is a vízben.:)

2011. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk pár hete került kórházba egy majdnem 2 éves gyerek, mert természetes vizben fürödtek vele, és olyan fertözést kapott, hogy hetekig müvesekezelésre szorult, mesterséges kómában tartották és úgy kellett lélegeztetni is sokáig. Most már úgy néz k, hogy valószinübb hogy életben marad, mint hogy meghal, de még nem biztos.

Én ezek után nem kockáztatnám..

2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi 12 hetesek vagyunk és holnapra terveztem,hogy apát meglátogatjuk...
2011. aug. 6. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még csak 3 hónapos. Én semmi képp nem vinném még be, főleg a balatonba, tök hideg lehet. Nem hiszem, hogy a hosszú hidegfront után, már fel is melegedett.
2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én a hideg miatt nem vinném be most leginkább. a lábát belelógathatod de tényleg kicsi még ahhoz, hogy pancsoljon a balcsiban. majd jövőre :)


egyik válaszolónak írnám, hogy nagyon sajnálom a kicsidet :((( borzasztó :((( gyors gyógyulást neki!

2011. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem az én gyerekem, hanem közeli ismerösé, de azért köszönöm.
2011. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt,nagyon élvezte,ki se akart jönni:)olyanokat aludt utána hogy csak na.
2011. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 hetes babát maximum ugy vinnék be a balatonba hogy a kezemben,és esetleg néha lemosogatnám a lábait vizzel.Nagyon hideg azért a balaton egy akkora babának,akinek még sem megfelelő hőháztartása,sem immunrendszere nincs.
2011. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!