Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most 10 hós múlt a babám,...

Most 10 hós múlt a babám, májusban tölti az 1. évét. Nyáron - tehát amikor már 1 éves elmúlt - lehet kicsit bevinni a Balatonba?

Figyelt kérdés
Augusztus elején tervezünk lemenni a telekre (Balcsin van) 2 hetet, szeretnénk megismertetni a vízzel, de nem tudom, lehet-e, lesz-e valami baja..... Eddig egyébként semmi baja nem volt, bőre soha nem volt allergiás stb.
2009. márc. 30. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám június elején tölti az 1 évet:) és én is viszem a Balcsiba a nyáron. Persze csak ha meleg a víz...sztem egy picit be lehet őket vinni:)A naptejet ne feledd!!!!

Jó pancsit

2009. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Balcsi általában hideg :) de van olyan partszakasz, ahol alacsonyabb a vízszint (bokáig, térdig ér) és ott így a víz melegebb is, én mindenképpen olyan partot választanék picibabával, a Balaton déli partján.

Jó nyaralást!

2009. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2009. márc. 30. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!