Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól szabad...

Hány hetes kortól szabad bevinni a babát a Balatonba? (lány)

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Féléves kora előtt semmiképp ne vidd be, bár én várnék vele legalább tíz hónapos koráig Miért kellene párhetes babát a vízbe vinni? Ilyen elvetemült ötletet még nem is hallottam.
2011. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Öööö azt hiszem hogy a kisbabáknak az immunrendszer sokkal-sokkal gyengébb és kevesebb oltásokat is kapott, de nyugodtan... :)
2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem várni kellene, én 4-5 hónapos kora előtt biztos nem vinném bele, és akkor is csak a kis lábait merném bevizezni.
2011. aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

4,5hónapos volt a nyaraláskor a lányom, és "úszott" egy jót mind a két nap a Balatonban.

Imádta, nagyon élvezte. Nyakig be, ki azt a ropogós kacajt cserébe, hason vállánál fogva szépen tempózott, egy nagyot kortyolt véletlenül, utána tisztes távolba tartotta a száját a víztől, se hasmars se hányás nem volt belőle, a nunusának se lett baja, köszöni jól van...

Naptej, fejére sapka, nem kell a víz alá nyomni a fejét.

Ott vagy vele, látod, ha nem élvezi, rossz neki, egyszerűen megfogod, kiviszed, ha tetszik neki, akkor is figyeled, hogy mikor kell kimenni vele, picit száradni, melegedni, enni.

2011. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Enyém 7-8 hósan fürdött benne, előbb nem vinnék bele kisbabát.
2011. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

4-5 hónapos kórától szerintem nyugodtan. Ma már úgy túl van spilázva minden,lassan az lesz az általános,hogy az utcára se lehet kivinni a gyereket mert ilyen olyan baja lesz.

Mednecés strandon sokkal nagyobb eséllyel kap el bármit az ember mint a természetes vizekben.

2011. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hetest nem, pár hónapost inkább

5 hónapos volt a babám mikor a medencénkbe bevittem, balcsit azért nem mertem volna megkockáztatni

2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5 hós, múlt héten többször is fürdettem a Balcsiban de csak pár percre, hogy ő is hűsöljön egy kicsit. Első nap csak a lábát tettem bele, másnap viszont már nyakig elmerítettem, nagyon élvezte. Nem lett semmi baja úgy néz ki. Nekünk a védőnő mondta, hogy nyugodtam fürödhet benne, mert azokat a védőoltásokat már megkapta amik ehhez szükségesek.
2011. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Idióták. Ha annyira szerencsések vagytok akkor szép fertőzéseket kaphat el a babátok sőt úgy hogy a tünet rá pár hónapra is jelentkezhet, tudhatnátok hogy az immunrendszerük eléggé gyenge. Igen, ez tény hogy az úszás az egy hasznos dolog a babáknál mert segítik mindkét agyféltekét fejleszteni tehát logikus is lesz meg kreatív tehát ez jó a babának plusz mindkét kezével képes lesz írni, de ezt el lehet végezni egy sima otthoni medencében is vagy hagyjátok az egészet és maszirrozátok mindkét lábát e cél érdekében.
2011. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze azokat a védőoltásokat megkapta, csak nem tudják hogy az vírusok és a fertőzések napjainkban már sokkal rezisztensebbek amit a szépséges ügyes védőnéni nem tud mert ő nem is tud sok mindent.
2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!