Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babát lehet...

Mennyi idős babát lehet bevinni a balatonba?

Figyelt kérdés

A jövő héten megyünk a Balatonra,és szeretném a kis lábát "belógatni "a vízbe,viszont kicsi még 15 hetes lesz akkor.

Szerintetek?Természetesen nem nyakig,csak kicsit megmutatni neki a nagy vizet.Volt valaki aki bevitte már a babáját ilyesmi idősen?


2010. aug. 12. 14:17
 1/7 1Roberto1 válasza:
Szerintem baja nem lesz : ) amikor régen én voltam a balatonon sok kisbabát láttam akit usztattak :D aranyos volt szoval nem lesz gond szerintem csak oda kell figyelni rá.
2010. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lábacskáját lógathatod a vízbe nem lesz semmi baja. Rengeteg anyuka meg pár hónapos baba szokott lenni, volt aki nyakig bevitte a babáját, de ezt a picik nem igazán értékelték. :)


Jó fürdőzést :)

2010. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Vidd nyugodtan,"szólni" fog ha nem tetszik:)

Egyébként a babákra sztem uúgy vonatkozik (mint a terhességre),hogy inkább természetes vÍzben pancsoljanak mint az agyonklórozott vagy bacis uszodavÍzben(ahova babaúszásra is járnak, kisebbek mint a Te Babád).

Jó nyaralást:)!

2010. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az első fiam márciusi baba és június végén már belelógattuk annó..

A pici decemberi, ezért ő csak fél évesen lett belemártva:)


Mindkét gyerek imádja a vizet, tök mindegy, hogy Balaton, Velencei tó, uszoda, élményfürdő vagy a kerti óriás medence.


Ja, a Balatontól semmi bajuk nem lett:)


Jó pancsolást:)

2010. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

mi júliusba a 8 hós babánkat vittük be a balatonba, imádta. Vettünk neki egy kis gumi úszómedencét és abba ültettük bele, egy kicsi vízet is tettünk bele, ha ezt megunta, akkor ölbe vettük és úgy játszottunk vele szivacs labdával. Szerintem ha szeret fürödni, akkor ez is tetszeni fog neki. De nem biztos, hogy sokat fel fog majd a Balatonból.

2010. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!A fürdéssel eddig hadilábon álltunk,pár napja nincs hiszti a fürdés közben:-))Kiváncsi leszek mit szól majd a nagy vízhez:-))
2010. aug. 12. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónaposan mentünk be a Balcsiba lábat lógázni. Nem mondom hogy nagyon élvezte, de nem is volt ellenére. Kicsit húzkodta föl a lábait mert nem volt olyan meleg a víz, amihez eddig hozzá volt szokva :)

De semmi baja nem lett, jövőre gondolom már jobban fogja élvezni :)

2010. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!