Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BABA tusfürdőt, mennyi idős...

A BABA tusfürdőt, mennyi idős kortól használhatják a babák?

Figyelt kérdés

A BABA tusfürdőre gondolok, amit a felnőttek is szoktak használni!

Mennyi idős kortól használhatják ezt a gyerekek/babák?

Ti használjátok?Ha igen mikortól?

Én vettem ma 2 falkont.

Baba-vitaminokkal.

15 hónapos a kisfiam, fürdethetem vele?

Idáig, Gabit,és Babylove-t(dm) használtunk.

Szerintetek?


2011. aug. 3. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kipróbáltam a lányomnál.Sőt!Habfürdőt is vettem.Nem árt egy kis kényeztetés.Mondjuk nem állandóan azzal fürdetem, csak néha.
2011. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 16 hónaposan próbáltam ki.De csak egy fél dobozzal használtunk el, mert csipte a szemét, és kicsit a bőrét szárította, így áttértünk a Gabira.Amúgy én a Lanolinosat vettem meg.

De már nyugodtan fürdetheted a Babával.

2011. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 18hónapos, mi már 1 éve azzal fürdünk,a bőre semmit nem bírt, csak a baba tusfürdőt. Mi a kamillás mézest használjuk, és semmi gondunk. Nyugodtan kipróbálhatod. Ha bírta a Gabit, meg a dm-est akkor ettől sem lesz baja. Ugyanis azokban sok az allergiát kiváltható illatanyag. Nekünk azok nem jöttek be, kiütéses lett a lányom az összestől, még a gyógyszertáritól is.
2011. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaj,de jó!:)

Köszi szépen a válaszokat!

Mától a Babával fürdünk!:)

2011. aug. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!