Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kortól milyen bölcsödét...

1 éves kortól milyen bölcsödét ajánlotok? Miért?

Figyelt kérdés
Lehet magán is!
2011. aug. 2. 15:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Fúú, hát te nagyon nem vagy valami kommunikatív. Vedd már észre, hogy nem rossz szándékból "kötöttünk" a kérdésedbe bele.


Tudod te mennyi idő reggel itt Bp-en közlekedni???!! Én a szomszéd kerületbe majd egy óra alatt érek át autóval a m.helyemre!! Bele is őszülnék, ha a gyereket 30 km-re kéne hordanom még pluszban. Ja, hogy nektek nem számít?!


Akkor fogadj bébisittert!

2011. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. aug. 2. 16:36
 23/32 anonim ***** válasza:

Hát anyukák, szégyeljétek magatokat!!!

Így lehurrogni a kérdezőt!

A fejlettebb országokban fél- 1 éves korban már visszamennek az anyukák dolgozni.

Csak Magyarországon luxus, hogy 3 évig otthon vannak az anyukák!

Kedves Kérdező!

Ne bizonytalanodj el! A pénz sajnos nagy úr manapság, nem szórakozásból dolgozunk!

Sajnos a Pesti bölcsődéket nem ismerem, de biztos fogsz megfelelőt találni!

2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó Válaszoló!


Nagyon köszönöm, hogy mellém álltál, nagyon jól esett, már kezdtem rettenetesen érezni magam!


Valóban a legjobbat szeretném a kisfiamnak, ahogy minden normális anya a gyermekének! Továbbra is keresem a megfelelő lehetőséget, ha esetleg vki mégis tudna ajánlani valamit, azt szívesen veszem!

2011. aug. 2. 16:48
 25/32 A kérdező kommentje:
Jajj, és bocsánat, de Moszkvában is nagyon nagy dugók vannak... de mindegy!
2011. aug. 2. 17:17
 26/32 anonim ***** válasza:

Szerintem, Moszkvában sokkal nagyobb dugók vannak, kedves pesti anyukák:) Kicsit sokkal nagyobb a város.

Nem tudom, miért kellett így belekötni a kérdezőbe. Ilyenkor szégyellem magam más helyett is. No komment.

Én tudok egy jó bölcsit, de az Zuglóban van. De, lehet, érdemes, megnézned először a helyi bölcsit, lehet jobban is jársz.

Amúgy, gondolom, minden ember ismeri a google-t, de azért tehette föl a kérdező a kérdést, hogy tapasztalatokat gyűjtsön. Bár, én ezek után, amit itt olvastam, kedves Kérdező, inkább a google-ban néznék utána, mert ilyen válaszolóktól jó tanácsot biztos nem kapsz.

Nem értem, ha valaki beleköthet a másikba és rosszindulatú megjegyzéseket tesz, attól jobban élvezi az életet?

2011. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Meg speciel, nekem is mindegy lenne, hogy Budapesten belül melyik kerület, nem nagy város, és ha tényleg egy nagyon szuper bölcsi, ovi vagy suliról van szó, akkor nem érdekel. Akor ismeri a várost, ki lehet kerülni a nagyobb dugókat általában.

A másik meg, miért kellett belekötni, hogy milyen városra gondolt a kérdező? Nekem egyből leesett, hogy biztosan Pest, általában, ha nem írnak itt várost, akkor Pestre gondolnak.

És az pedig magánügy, hogy ki hány éves kortól akarja bölcsibe adni a gyermekét. Nem ez volt a kérdés.

2011. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy látom vannak itt kedves emberek is! :))
2011. aug. 2. 18:14
 29/32 anonim ***** válasza:

Én még az elején válaszoltam neked, illetve egész pontosan visszakérdeztem. Hidd el, hogy nem bántani akartalak, nem kötekedni akartam, csak próbáltam segíteni.

1. Hogy miért nem mindegy, hol keresel bölcsit? Na lássuk csak: szerintem a gyerek sem örülne neki, ha nap mint nap reggelenként is, és délutánonként is az óriási dugóban kellene ülnie akár órákat az autóban, vagy tömegközlekednie kellene sok átszállással - lehet, hogy neked ez simán belefér, de a gyerkőc helyzetét végiggondoltad?

2. én azért írtam, hogy nem adnék 1 évesen bölcsibe gyerkőcöt, mert látom a szomszédunk (sajnos rossz) példáját. A kisfiú még nem volt 1 éves, amikor az anyuka karrierista (és most nem részletezném, de ő tényleg az) mivolta miatt le lett passzolva a nagyihoz minden nap reggel fél 8-tól délután 6-7-ig. Most az én kisfiammal majdnem egyidős, a nagymama már totál ki van bukva, így éppen bölcsit keresnek a kisfiúnak. A gyerek éjszakánként nem alszik, az anyját állandóan püföli - senki mást nem bánt, tehát tisztán világít, hogy lelkileg zavarja őt, hogy az anyja nincs vele eleget. Nem az anyuka látta a gyerek első önálló lépéseit, nem ő hallotta az első szavait, és lassan ott tartunk, hogy a nagyit szólítja anyának. És hozzáteszem anyuka kijelentette, ő akár szülne még hármat is. Ja kérem szépen így nem nehéz gyereket vállalni, hogy kipottyantom, aztán lepasszolom...


Szóval még egyszer mondom: hidd el, nem bántani akartalak, próbáltam segíteni. Persze te döntöd el úgyis, hogy mit teszel. Én megpróbálnám valahogy máshogy elintézni a gyerkőc felügyeletét. Egy éves pici még szerintem a bölcsihez, és ahhoz is, hogy rokonhoz legyen leadva nap mint nap. Szerintem. Ez az én véleményem, de ahogy látom, ezzel a véleménnyel nem vagyok egyedül.

2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha ajanlott volna valaki bolcsit, a kerdezo nem hulye, es atgondolna, megeri-e annyit utazni, stb. Nem az volt a kerdes, hogy csak pl. a 6. keruletben keres, hanem, hogy milyen bolcsit ajanlanatok 1 eves kortol. Es nem is arrol szolt a kerdes, hogy ajanlanatok-e egyaltalan.

En szemely szerint nem fogom adni a gyerekemet bolcsibe egyaltalan, mert megtehetem, hogy itthon maradok es karrierista sem vagyok. De vannak olyan csaladok, ahol sajnos muszaj elmenni dolgozni. Masreszt, amit leirtal, kedves elozo, az egy szelsoseges eset. Kulfoldon teljesen elfogadott, hogy az anyuka visszamegy dolgozni hamar es ugyanugy fol lehet sorakoztatni ervekey, hogy nem rossz a babanak, ha bolcsibe jar, nem ott fog lakni.

De gyakori a gyakori kerdeseken, hogy nem a kerdesre valaszolnak es belekotnek az emberbe.

2011. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!