Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kortól milyen bölcsödét...

1 éves kortól milyen bölcsödét ajánlotok? Miért?

Figyelt kérdés
Lehet magán is!
2011. aug. 2. 15:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy Budapesten keresel bölcsődét? Budapest elég nagy... Akár több órát is lehet benne utazni.


Nem gondolom, hogy magasan kvalifikált (diplomás, több nyelvet beszélő) anyuka nem képes normális kérdést feltenni...

2011. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
32%
Hát, nekem csak egy levelezős érettségim van, de mégis tudom használni a Google-t.... [link]
2011. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Jól van, bocsánat mindenkitől, akit bántottam!


Nekifutok azért még egyszer:

Budapesten keresek olyan bölcsödét, mindegy hogy hol (nem értek azzal egyet, hogy itt nagy távolságok vannak, 8 évig éltem Moszkvában, ott tényleg több óra egy-egy út). Leginkább a magánbölcsödéket résíesítem előnyben, mivel fontos számomra, hogy a különböző korosztályok külön csoportokban legyenek.


Bár tudom használni a google keresőt is, azért tettem fel a kérdést itt, mert kíváncsi lennék a tapasytalatokra, véleményekre az egyes bölcsödékkel kapcsolatban.


Kérek mindenkit, hogy mellőzze a rossz indulatú megjegyzéseit! Mindekinek vannak hibái, itt most nem ez a téma.


Minden hasznos választ előre is köszönök!

2011. aug. 2. 16:20
 14/32 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tehát olyan bölcsödét, ahol tényleg törődnek a kicsikkel, és tudnak foglalkozni velük külön-külön is stb.
2011. aug. 2. 16:22
 15/32 anonim ***** válasza:
De könyörgöm, mégis melyik részben!? Pesten? Budán? Csepelen? XXII. vagy a XVII. kerület környéke?
2011. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

És a körzeti bölcsivel mi a helyzet, ahol laktok? Voltál már bent?


Keresni amúgy úgy szoktak, hogy vagy a lakóhelyhez legközelebbi bölcsikben, vagy pedig a munkahelyedhez közeli bölcsikben. Ne mondd már, hogy tökmindegy, hol!

2011. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Na akkor: ha nem tudtok Bp-n semmilzen bölcsiről, akkor ne írjatok! Írtam, hogy tök mindegy, a lényeg, hogy jó legyen! Hogy mit jelent a jó, azt kifejtettem!

Lehethogy nehéy felfogni, de Mosyklvában éltem 8 évig, a lakásom és a munkahelyem köyött 2 órát metróytam, majd ay egyetemre újabb egy órát. Úgyhogy mindegy, megszoktam a nagyobb távolságokat is! De aki olyan jó akar lenni, és meg szeretne spórolni a kisfiamnak és nekem egy ilyen utat, ay javasolhat vmit a belvárosban (V., VI., XIII., II., I. kerületekben).

2011. aug. 2. 16:28
 18/32 anonim ***** válasza:

Hát ez nem Moszkva. Itt nem tudsz 9 metróhálózattal utazni reggel, itt óriási dugók vannak reggel és este is...


Én a XIV-ben tudtam volna magánbölcsit, de az nincs a felsoroltak között.. :))


Sok sikert!

2011. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a baj? Miért kell belekötni minden kérdésbe? Miért nem lehet javasolni vmit BP-n? Ha nem tudtok ilyet, ne írjatok!!! Ha ayt írom Bp, és utána pontosítok, hogy mindegy hol BP-n, csak jó legyen, akkor vszínű erre is vagyok kíváncsi. Csak tudom, mi az, ami érdekel!!!!
2011. aug. 2. 16:31
 20/32 A kérdező kommentje:
Jó a XIV. is! Ezt írtam, de úgy látom, vannak akik csak azt látják, amit látni szeretnének...
2011. aug. 2. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!